Tenda O9 PTP/CPE

Wi-Fi Standardı:
Veri Hızı (5 GHz):
867 Mbps
Kapsama Mesafesi:
25000 m
Ethernet Hızı:
Ethernet Portu Sayısı:
Uzaktan Yönetim:
Var
Ethernetten Güç (PoE):
Var

Tenda O9 PTP/CPE Fiyatları

TENDA O9 23dbi 867mbps 5ghz 25km Harici Access Point

Satıcı: ZmTeknoloji

2.742,68 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

1 2742.68
TENDA O9 23dbi 867mbps 5ghz 25km Harici Access Point

Satıcı: onlinealisverisyap

2.752,62 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

2 2752.62
Tenda O9 5 GHz 867 Mbps 25 KM Dış Mekan Harici Access Point

Satıcı: ebz

2.769,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

3 2769.53
Tenda O9 23Dbi 867Mbps 5Ghz 25Km Harici Access Point

Satıcı: ZmTeknoloji

2.796,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

4 2796.50
Tenda O9 5 GHz 867 Mbps 25 KM Dış Mekan Harici Access Point

Satıcı: onlinealisverisyap | 1 yorum

2.797,84 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

5 2797.84
Tenda O9 23Dbi 867Mbps 5Ghz 25Km Harici Access Point

Satıcı: onlinealisverisyap

2.807,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

6 2807.80
Tenda O9 867Mbps 1 Port 5 GHz Dış Mekan Access Point

Satıcı: ramazanmutlu

2.825,32 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

7 2825.32
Tenda O9 1p+poe 867mbps, 5ghz. 23dbi 25km. Outdoor Cpe (anten)

Satıcı: Bilgepazar

3.040,72 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 3040.72
Tenda O9 1port Gigabit 11AC 867MBPS Outdoor Cpe

Satıcı: ZmTeknoloji

3.062,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

9 3062.90
Tenda O9 23DBI 867MBPS 5ghz 25KM Harici Access Point

Satıcı: herbirivar | 2 yorum

3.065,38 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

10 3065.38
Tenda O9 867Mbps 1 Port 5 GHz Dış Mekan Access Point

Satıcı: ZMTEKNOLOJİ

3.105,47 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

11 3105.47
Tenda WRL O9 Dış Mekan 5GHz 25 Km Access Point

Satıcı: onlinealisverisyap

3.111,47 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

12 3111.47
Tenda WRL O9 Dış Mekan 5GHz 25 Km Access Point

Satıcı: netsiparis

3.317,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

13 3317.57
Tenda O9 5 GHz 867Mbps 25Km 1x10/100/1000 23dbi Dış Mekan Access Point

Satıcı: JİYA ELEKTRONİK DİJİTAL GÜVENLİK MERKEZİ

3.671,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

14 3671.50

Tenda O9 PTP/CPE Fiyat Geçmişi

Tenda O9 PTP/CPE Temel Özellikleri

867 Mbps
25000 m
Var

Tenda O9 PTP/CPE Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER TEKNİK ÖZELLİKLER

KABLOSUZ BAĞLANTI KABLOSUZ BAĞLANTI

FİZİKSEL BAĞLANTILAR FİZİKSEL BAĞLANTILAR

GÜVENLİK ve KONTROL GÜVENLİK ve KONTROL

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

GÜÇ ÖZELLİKLERİ GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Giriş Voltajı 24 V
• Akım 0.5 A
• Ethernetten Güç (PoE) Var
• PoE Standardı Pasif

TASARIM TASARIM

• Genişlik 391 mm
• Derinlik 280 mm
• Yükseklik 223 mm

Tenda O9 PTP/CPE Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı menzil genişletici cihazlar üretici tarafından güncellenmekte ve özelliklerinde iyileştirmeler veya eksiltmeler yapılabilmektedir. Örn: AC1350'den AC1200'e düşüş veya 3 antenden 4 antene artış gibi. Bu gibi değişiklikleri satın almadan önce satıcıdan teyit etmeniz yararınıza olur.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.