Tenda OAP1200 Access Point

Wi-Fi Standardı:
Veri Hızı (5 GHz):
8670 Mbps
Veri Hızı (2.4 GHz):
300 Mbps
MU-MIMO:
Var
Hüzmeleme:
Var
Ethernet Hızı:
Ethernet Portu Sayısı:
Uzaktan Yönetim:
Var

Tenda OAP1200 Access Point Fiyatları

Tenda OAP1200 AC1200 Gigabit kablosuz erişim noktası dış mekan için, çift bant, PoE 802.3at/PoE pasif destekler, duvara montaj / direk, IP65 su geçirmez, MU-MIMO, AP/Tekrarlayıcı modları

Satıcı: onlinealisverisyap

3.070,32 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 3080.32
Tenda OAP1200 Outdoor Ac1200 Dual Bant 867 Mbps Access Point

Satıcı: herbirivar

2.827,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

2 2827.88
TENDA OAP1200 AC1200 Dual Band 300metreye kadar Dahili Harici Acces Point

Satıcı: ZmTeknoloji

2.883,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

3 2883.91
Tenda OAP1200 Outdoor Ac1200 Dual Bant 867 Mbps Access Point

Satıcı: onlinealisverisyap

2.940,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

4 2940.10
Tenda Oap1200 Ac1200 Dual Band 300Metreye Kadar Dahili Harici Acces Point

Satıcı: ZmTeknoloji

2.940,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 2940.70
Tenda Oap1200 Ac1200 Dual Band 300Metreye Kadar Dahili Harici Acces Point

Satıcı: onlinealisverisyap

2.947,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 2947.50
TENDA OAP1200 AC1200 300Mbps-867Mbps Omni-Drectional Outdoor Access Point

Satıcı: ramazanmutlu

2.964,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

7 2964.08
Tenda OAP1200 Outdoor AC1200 Dual Bant 867 Mbps Access Point

Satıcı: onlinealisverisyap

3.270,35 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

8 3270.35
TENDA OAP1200 AC1200 300Mbps-867Mbps Omni-Drectional Outdoor Access Point

Satıcı: onlinealisverisyap

3.278,79 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

9 3278.79
Binbir Göz Bilgisayar Tenda OAP1200 300MBPS+867MBPS 1port 2.4/5ghz Indoor/outdoor Access Poınt

Satıcı: Binbir Göz Kitap Kırtasiye ve Bilgisayar

4.624,81 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

10 4624.81
Tenda Oap1200 Outdoor Ac1200 Dual Bant 867 Mbps Access Point

Satıcı: Pazareyle

4.746,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

11 4746.24
Tenda OAP1200 300MBPS+867MBPS 1port 2.4/5ghz Indoor/outdoor Access Poınt - 1

Satıcı: Sylar

4.764,19 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

12 4764.19

Tenda OAP1200 Access Point Fiyat Geçmişi

Tenda OAP1200 Access Point Temel Özellikleri

8670 Mbps
300 Mbps
Var
Ethernetten Güç (PoE):
Var
PoE Toplam Güç:
11.5 W

Tenda OAP1200 Access Point Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER TEKNİK ÖZELLİKLER

KABLOSUZ BAĞLANTI KABLOSUZ BAĞLANTI

FİZİKSEL BAĞLANTILAR FİZİKSEL BAĞLANTILAR

• Ethernet Var
• Ethernet Hızı 1 Gbps
• Ethernet Portu Tipi RJ45
• Ethernet Portu Sayısı 1 adet
• Ethernet Özelliği 1xRJ45 (1Gb)

GÜVENLİK ve KONTROL GÜVENLİK ve KONTROL

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

GÜÇ ÖZELLİKLERİ GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Giriş Voltajı 24 V
• Akım 0.5 A
• Ethernetten Güç (PoE) Var
• PoE Standardı 802.3af
• PoE Port Sayısı 1 adet
• PoE Toplam Güç 11.5 W

TASARIM TASARIM

• Genişlik 194.7 mm
• Derinlik 83 mm
• Yükseklik 42.1 mm

Tenda OAP1200 Access Point Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı menzil genişletici cihazlar üretici tarafından güncellenmekte ve özelliklerinde iyileştirmeler veya eksiltmeler yapılabilmektedir. Örn: AC1350'den AC1200'e düşüş veya 3 antenden 4 antene artış gibi. Bu gibi değişiklikleri satın almadan önce satıcıdan teyit etmeniz yararınıza olur.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.