Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Sponsorlu
Tenda PH5 WLAN Powerline Adaptör Seti (1000Mbit/s Powerline + 300Mbit/s WLAN, 3 LAN Bağlantı Noktası, WiFi Klonlama, Tak ve Çalıştır, Diğer Markaların Adaptörleri ile Uyumlu) Beyaz Satıcı: Smallmantr
3.177,28 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯7 dk önce
1 3187.28
Tenda PH5 AV1000 Wi-Fi Powerline Genişletici Kiti
2.949,79 TL + Kargo
Siteye Git ❯
1 saat önce
2 2959.79
Tenda Ph5 Av1000 Wi-Fi Powerline Genişletici Kiti
Satıcı: Smallman
3.031,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
3 3031.30
Tenda PH5 AV1000 WiFi Powerline Extender Kit Satıcı: Smallman
3.060,41 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
4 3060.41
Tenda PH5 AV1000 Wi-Fi Powerline Genişletici Kiti
Satıcı: Smallman | 3 yorum
3.218,07 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
5 3218.07
Tenda PH5 AV1000 Wi-Fi Powerline Genişletici Kiti Satıcı: SMALLMAN
3.224,89 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯52 dk önce
6 3224.89
Tenda PH5-P3_KIT 1000MBPS AV1000 Kablosuz 300MBPS Ev Ofis Tipi Powerline Ağ Adaptörü 2-Li Paket
Satıcı: VTECH BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ
3.800,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
7 3800.00
Tenda Ph5 Av1000 Wi-Fi Powerline Genişletici Kiti
Satıcı: OCCUSİS
4.696,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
8 4696.10
TEKNİK ÖZELLİKLER
KABLOSUZ BAĞLANTI
FİZİKSEL BAĞLANTILAR
TASARIM