TP-Link CPE220 Access Point

Dahili Hücresel Veri Ağı:
Yok
Wi-Fi Standardı:
Veri Hızı (2.4 GHz):
300 Mbps
USB:
Yok
MU-MIMO:
Yok
Hüzmeleme:
Yok
Kapsama Mesafesi:
13000 m
Ethernet Hızı:

TP-Link CPE220 Access Point Fiyatları

Tp-Link Cpe220 300 Mbps Dış Ortam Access Point Teşhir Outlet Vitrin Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: Emperor

1.661,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 1661.60
TP-Link CPE220 300 Mbps Dış Ortam Access Point Teşhir Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: Emperor

1.714,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

2 1714.02
Tp-Link CPE220 300Mbps Dış Mekan Anten 12dBi Geniş Kapsama Alanı ve Kolay Kurulum Özellikleri

Satıcı: Hepsiburada | 80 yorum

2.097,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

3 2097.30
TP-Link CPE220, 2.4GHz 300Mbps 12dBi Antenli Dış Mekan CPE/Access Point

Satıcı: Amazon.com.tr

2.097,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

4 2107.3
TP-Link CPE220 300 Mbps 2.4 Ghz Dış Mekan Kablosuz Access Point

Satıcı: 724alsak

2.107,97 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

5 2107.97
TP-Link CPE220 300 Mbps 2.4 Ghz Dış Mekan Kablosuz Access Point

Satıcı: dualpazar

2.143,28 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

6 2143.28
Tp-Lınk Cpe220 2.4Ghz 300Mbps 12Dbi Dış Ortam Access Point

Satıcı: nepalbilişim

2.219,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 2219.00
TP-LINK CPE220 DIŞ ORTAM A. P 2.4 GHz,300Mbps,

Satıcı: dualpazar

2.295,22 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 2295.22
TP-LINK CPE220 N300 2.4GHz 12dBi 13km+ Outdoor CPE

Satıcı: onlinealisverisyap

2.307,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

9 2307.02
TP-LINK Cpe220 2.4ghz 300mbps 12dbı 5km Ptp/ptmp Dış Ortam Access Poınt

Satıcı: 724Alsak

2.310,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 2310.00
Tp-Lınk Cpe220 12Dbi 300Mbps 2.4Ghz 10+Km Harici Access Point

Satıcı: ZmTeknoloji

2.348,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 2348.90
TP-LINK CPE220 DIŞ ORTAM A. P 2.4 GHz,300Mbps,

Satıcı: Nepal Bilişim

2.349,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

12 2349.00
Tp-Link CPE220 Outdoor 300 Mbps 12dBi Dış Mekan Access Point

Satıcı: Derin Bilişim

2.369,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

13 2369.00
Tp-Link CPE220 Outdoor 300 Mbps 12dBi Dış Mekan Access Point

Satıcı: Nepal Bilişim

2.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

14 2399.00
TP-LINK Cpe220 2.4ghz 300mbps 12dbı 5km Ptp/ptmp Dış Ortam Access Poınt

Satıcı: Nepal Bilişim

2.459,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

15 2459.00
Tp-Lınk CPE220 2port Poe 300MBPS Outdoor Access Poınt - Renk

Satıcı: TechnoGet

2.860,36 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

16 2860.36
Tp-Link CPE220 Outdoor 300 Mbps 12dBi Dış Mekan Access Point (Siyah)

Satıcı: Teknomeda Bilişim

2.926,40 TL + Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

17 2936.4

TP-Link CPE220 Access Point Fiyat Geçmişi

TP-Link CPE220 Access Point Temel Özellikleri

Yok
300 Mbps
USB:
Yok
13000 m
Ethernet Portu Sayısı:
Diğer Bağlantılar:
Uzaktan Yönetim:
Var
Ethernetten Güç (PoE):
Var

TP-Link CPE220 Access Point Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER TEKNİK ÖZELLİKLER

KABLOSUZ BAĞLANTI KABLOSUZ BAĞLANTI

FİZİKSEL BAĞLANTILAR FİZİKSEL BAĞLANTILAR

• Ethernet Var
• Ethernet Hızı 0.1 Gbps
• Ethernet Portu Tipi RJ45
• Ethernet Portu Sayısı 2 adet
• Link Birleştirme Yok
• USB Yok
• Diğer Bağlantılar Topraklama

GÜVENLİK ve KONTROL GÜVENLİK ve KONTROL

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

GÜÇ ÖZELLİKLERİ GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Giriş Voltajı 24 V
• Akım 0.5 A
• Ethernetten Güç (PoE) Var
• PoE Standardı Pasif
• PoE Port Sayısı 1 adet
• Dahili Batarya Yok

TASARIM TASARIM

• Genişlik 79 mm
• Derinlik 60 mm
• Yükseklik 276 mm

TP-Link CPE220 Access Point İle En Çok Karşılaştırılan Menzil Genişleticiler

TP-Link CPE220 Access Point Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı menzil genişletici cihazlar üretici tarafından güncellenmekte ve özelliklerinde iyileştirmeler veya eksiltmeler yapılabilmektedir. Örn: AC1350'den AC1200'e düşüş veya 3 antenden 4 antene artış gibi. Bu gibi değişiklikleri satın almadan önce satıcıdan teyit etmeniz yararınıza olur.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.