Dahili Hücresel Veri Ağı:
Yok
Wi-Fi Standardı:
Veri Hızı (2.4 GHz):
300 Mbps
USB:
Yok
MU-MIMO:
Yok
Hüzmeleme:
Yok
Kapsama Mesafesi:
200 m
Ethernet Hızı:

TP-Link EAP110-Outdoor Access Point Fiyatları

TP-Link EAP110-Outdoor 300 Mbps 2.4 Ghz Dış Mekan Access Point

Satıcı: TgarBilgisayar

1.527,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

1 1527.06
TP-LINK EAP110 OUTDOOR 300Mbps KABLOSUZ N DIŞ ORTAM ACCESS POINT

Satıcı: Telnet Bilişim

1.600,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

2 1600.50
TP-LINK OMADA EAP110-OUTDOOR 1 PORT 10/100 2.4GHZ 2X2 MU-MIMO 300MBPS 2X3DBI ANTEN DIŞ ORTAM ACCESS POINT(ADAPTÖRLÜ)

Satıcı: Telnet Bilişim

1.600,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

3 1600.50
TP-Link EAP110-Outdoor 300 Mbps 2.4 Ghz Dış Mekan Access Point

Satıcı: TelnetBilişim | 31 yorum

1.686,69 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

4 1686.69
TP-Link EAP110-Outdoor, N300 Mbps Kablosuz Dış Mekan Access Point

Satıcı: Apollo Trend Shop | 53 yorum

1.694,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

5 1694.09
TP-LINK Eap110 300m Kablosuz Outdoor Acces Point

Satıcı: sanaluygun

1.706,38 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

6 1706.38
Tp-Link EAP110 Outdoor 300 Mbps Kablosuz Dış Mekan Access Point

Satıcı: Kraft online

1.858,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

7 1858.40
TP-LINK sb-x53 EAP110-Outdoor 1Port 300MBPS Tavan Tipi 2x3dBI Kablosuz Poe Access Point

Satıcı: TGAR Teknoloji ve Elektronik

1.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

8 1999.00
TP-LINK EAP110-OUTDOOR N300 Harici Access Point

Satıcı: onlinealisverisyap

2.002,33 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

9 2002.33
TP-LINK EAP110-OUTDOOR N300 Harici Access Point

Satıcı: ZmTeknoloji

2.002,63 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

10 2002.63
Tp-Lınk Eap110-Outdoor N300 Harici Access Point

Satıcı: onlinealisverisyap

2.039,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

11 2039.40
Tp-Lınk Eap110-Outdoor N300 Harici Access Point

Satıcı: ZmTeknoloji

2.040,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

12 2040.90
Tp-Link EAP110 Outdoor 300 Mbps Kablosuz Dış Mekan Access Point

Satıcı: SMALLMAN

2.216,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

13 2216.01
Universal Tp-Link EAP110 Outdoor 300MBPS Wireless N Access Point

Satıcı: Core Bilgisayar

2.891,31 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

14 2891.31

TP-Link EAP110-Outdoor Access Point Fiyat Geçmişi

TP-Link EAP110-Outdoor Access Point Temel Özellikleri

Yok
300 Mbps
USB:
Yok
200 m
Ethernet Portu Sayısı:
Uzaktan Yönetim:
Var
Ethernetten Güç (PoE):
Var

TP-Link EAP110-Outdoor Access Point Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER TEKNİK ÖZELLİKLER

KABLOSUZ BAĞLANTI KABLOSUZ BAĞLANTI

• Wi-Fi Var
• Wi-Fi Standardı Wi-Fi 4 (802.11n)
• Wi-Fi Yayını 1 band
• Çalışma Frekansı 2.4 GHz
• Veri Hızı (2.4 GHz) 300 Mbps
• Hüzmeleme Yok
• MU-MIMO Yok
• Anten Tipi Harici Anten
• Anten Sayısı 2
• Azami Anten Gücü 5 dBi
• Dahili Hücresel Veri Ağı Yok

FİZİKSEL BAĞLANTILAR FİZİKSEL BAĞLANTILAR

• Ethernet Var
• Ethernet Hızı 0.1 Gbps
• Ethernet Portu Tipi RJ45
• Ethernet Portu Sayısı 1 adet
• Link Birleştirme Yok
• WAN Yok
• USB Yok

GÜVENLİK ve KONTROL GÜVENLİK ve KONTROL

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

GÜÇ ÖZELLİKLERİ GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Giriş Voltajı 24 V
• Akım 0.6 A
• Ethernetten Güç (PoE) Var
• PoE Standardı Pasif
• Dahili Batarya Yok

TASARIM TASARIM

• Genişlik 95 mm
• Derinlik 43 mm
• Yükseklik 209 mm

TP-Link EAP110-Outdoor Access Point İle En Çok Karşılaştırılan Menzil Genişleticiler

TP-Link EAP110-Outdoor Access Point Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı menzil genişletici cihazlar üretici tarafından güncellenmekte ve özelliklerinde iyileştirmeler veya eksiltmeler yapılabilmektedir. Örn: AC1350'den AC1200'e düşüş veya 3 antenden 4 antene artış gibi. Bu gibi değişiklikleri satın almadan önce satıcıdan teyit etmeniz yararınıza olur.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.