TP-Link EAP115 Access Point

Wi-Fi Standardı:
Veri Hızı (2.4 GHz):
300 Mbps
USB:
Yok
MU-MIMO:
Yok
Hüzmeleme:
Yok
Ethernet Hızı:
Ethernet Portu Sayısı:
Uzaktan Yönetim:
Var

TP-Link EAP115 Access Point Fiyatları

TP-LINK OMADA EAP115 1 PORT 10/100 2.4GHZ 300MBPS 2X4DBI ANTEN TAVAN TİPİ ACCESS POINT

Satıcı: Nepal Bilişim | 53 yorum

1.429,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

1 1429.00
TP-Link Eap115 300Mbps Kablosuz N Tavan Tipi Access Poınt

Satıcı: netsiparis

1.325,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 sn önce

2 1335.1
TP-Link EAP115, 300Mbps Kablosuz N Tavan Tipi Access Point

Satıcı: Nepal Bilişim

1.364,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

3 1374.88
Tp-Lınk Eap115 Tavan Tipi 300 Mbps Kablosuz Access Point

Satıcı: nepalbilişim

1.379,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

4 1379.00
Tp-Link Eap115 300Mbps Kablosuz N Tavan Tipi Access Poınt

Satıcı: Netsiparis

1.384,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

5 1384.70
TP-Link EAP115 300 Mbps 2.4 Ghz Tavan Tipi Kablosuz Access Point

Satıcı: nepalbilisim

1.394,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

6 1394.07
TP-Link Eap115 300Mbps Kablosuz N Tavan Tipi Access Poınt

Satıcı: Arslan Bilgisayar

1.364,88 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 1374.88
TP-LINK 300Mbps N Tavan Tipi Access Point

Satıcı: netsiparis

1.442,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

8 1442.12
TP-Link EAP115 300 Mbps 2.4 Ghz Tavan Tipi Kablosuz Access Point

Satıcı: 724alsak

1.450,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

9 1450.20
Tp-Link EAP115 300Mbps 1 Port Access Point 1.416,00 TL + 89,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

10 1426
TP-LINK Omada Eap115 1 Port 10/100 2.4ghz 300mbps 2x4dbı Anten Tavan Tipi Access Poınt

Satıcı: 724Alsak

1.520,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

11 1520.00
TP-LINK Omada Eap115 1 Port 10/100 2.4ghz 300mbps 2x4dbı Anten Tavan Tipi Access Poınt

Satıcı: Smallman

1.534,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

12 1534.00
Tp-Link EAP115 Tavan Tipi 300 Mbps Kablosuz Access Point

Satıcı: netsipariş

1.541,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

13 1541.20
TP-LINK 300Mbps N Tavan Tipi Access Point

Satıcı: elitstore

1.610,74 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

14 1610.74
Tp-Link EAP115 Tavan Tipi 300 Mbps Kablosuz Access Point

Satıcı: elitstore

1.610,74 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

15 1610.74
TP-Link EAP115 Omada 1port Poe 300MBPS, 2,4ghz, Tavan Tipi, Aktif Poe, Access Point

Satıcı: TelnetBilişim

1.800,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

16 1800.00
TP-LINK OMADA EAP115 1 PORT 10/100 2.4GHZ 300MBPS 2X4DBI ANTEN TAVAN TİPİ ACCESS POINT

Satıcı: YEDİGÜN STORE

1.866,18 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

17 1866.18

TP-Link EAP115 Access Point Fiyat Geçmişi

TP-Link EAP115 Access Point Temel Özellikleri

300 Mbps
USB:
Yok
Var
Ethernetten Güç (PoE):
Var

TP-Link EAP115 Access Point Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER TEKNİK ÖZELLİKLER

KABLOSUZ BAĞLANTI KABLOSUZ BAĞLANTI

FİZİKSEL BAĞLANTILAR FİZİKSEL BAĞLANTILAR

• Ethernet Var
• Ethernet Hızı 0.1 Gbps
• Ethernet Portu Tipi RJ45
• Ethernet Portu Sayısı 1 adet
• WAN Yok
• USB Yok

GÜVENLİK ve KONTROL GÜVENLİK ve KONTROL

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

GÜÇ ÖZELLİKLERİ GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Giriş Voltajı 12 V
• Akım 1 A
• Ethernetten Güç (PoE) Var
• PoE Standardı 802.3af

TASARIM TASARIM

• Genişlik 189 mm
• Derinlik 172 mm
• Yükseklik 30 mm

TP-Link EAP115 Access Point İle En Çok Karşılaştırılan Menzil Genişleticiler

TP-Link EAP115 Access Point Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı menzil genişletici cihazlar üretici tarafından güncellenmekte ve özelliklerinde iyileştirmeler veya eksiltmeler yapılabilmektedir. Örn: AC1350'den AC1200'e düşüş veya 3 antenden 4 antene artış gibi. Bu gibi değişiklikleri satın almadan önce satıcıdan teyit etmeniz yararınıza olur.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.