Dahili Hücresel Veri Ağı:
Yok
Wi-Fi Standardı:
Veri Hızı (2.4 GHz):
300 Mbps
USB:
Yok
MU-MIMO:
Yok
Hüzmeleme:
Yok
Ethernet Hızı:
Ethernet Portu Sayısı:

TP-Link EAP115-Wall Access Point Fiyatları

TP-Link EAP115-Wall, 300Mbps Wireless N Wall-Plate Access Point

Satıcı: netsiparis

1.452,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

1 1462.8
Tp-Link Eap115 300Mbps Kablosuz N Duvar Tıpı Ap

Satıcı: Netsiparis

1.499,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 1499.40
TP-Link Eap115 300Mbps Kablosuz N Duvar Tıpı Ap

Satıcı: Arslan Bilgisayar

1.478,33 TL + Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

3 1488.33
TP-LINK 300Mbps N Duvar Tipi Access Point

Satıcı: netsiparis

1.561,54 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

4 1561.54
TP-LINK Omada Eap115-wall Wıfı 300mbps/2.4ghz Kablosuz Duvar Tipi Access Poınt (adaptörsüz)

Satıcı: NETSİPARİS

1.614,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

5 1614.50
TP-Link EAP115-Wall, N300Mbps Kablosuz Duvar Tipi Access Point

Satıcı: mhazi | 8 yorum

1.615,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

6 1615.00
TP-LINK Omada Eap115-wall Wıfı 300mbps/2.4ghz Kablosuz Duvar Tipi Access Poınt (adaptörsüz)

Satıcı: Smallman

1.615,28 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

7 1615.28
Tp-Link EAP115 Wall Duvar Tipi 300 Mbps Access Point

Satıcı: SMALLMAN

1.639,26 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

8 1639.26
Tp-Link EAP115 Wall Duvar Tipi 300 Mbps Access Point

Satıcı: netsipariş

1.671,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

9 1671.70
Tp-Link Eap115-Wall 300 Mbps 2.4 Ghz Duvar Tipi Kablosuz Access Point Beyaz

Satıcı: NETSİPARİS

1.687,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

10 1687.20
Omada Tp-Link EAP115 Wall Duvar Tipi 300 Mbps Access Point (Siyah)

Satıcı: Teknomeda Bilişim

1.757,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

11 1757.53
Omada Tp-Link Eap115 Wall Duvar Tipi 300 Mbps Access Point

Satıcı: Patygoteknoloji

1.804,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

12 1804.80
TP-Link Omada EAP115 Wall Duvar Tipi 300 Mbps Access Point

Satıcı: Core Bilgisayar

2.133,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

13 2133.01

TP-Link EAP115-Wall Access Point Fiyat Geçmişi

TP-Link EAP115-Wall Access Point Temel Özellikleri

Yok
300 Mbps
USB:
Yok
Uzaktan Yönetim:
Var
Ethernetten Güç (PoE):
Var

TP-Link EAP115-Wall Access Point Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER TEKNİK ÖZELLİKLER

KABLOSUZ BAĞLANTI KABLOSUZ BAĞLANTI

FİZİKSEL BAĞLANTILAR FİZİKSEL BAĞLANTILAR

• Ethernet Var
• Ethernet Hızı 0.1 Gbps
• Ethernet Portu Tipi RJ45
• Ethernet Portu Sayısı 1 adet
• Link Birleştirme Yok
• WAN Yok
• USB Yok

GÜVENLİK ve KONTROL GÜVENLİK ve KONTROL

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

GÜÇ ÖZELLİKLERİ GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Ethernetten Güç (PoE) Var
• PoE Standardı 802.3af
• Dahili Batarya Yok

TASARIM TASARIM

• Genişlik 87 mm
• Derinlik 30 mm
• Yükseklik 87 mm

TP-Link EAP115-Wall Access Point Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı menzil genişletici cihazlar üretici tarafından güncellenmekte ve özelliklerinde iyileştirmeler veya eksiltmeler yapılabilmektedir. Örn: AC1350'den AC1200'e düşüş veya 3 antenden 4 antene artış gibi. Bu gibi değişiklikleri satın almadan önce satıcıdan teyit etmeniz yararınıza olur.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.