TP-Link EAP223 Access Point

Wi-Fi Standardı:
Veri Hızı Sembolü:
Veri Hızı (5 GHz):
867 Mbps
Veri Hızı (2.4 GHz):
450 Mbps
USB:
Yok
MU-MIMO:
Var
Hüzmeleme:
Var
Ethernet Hızı:

TP-Link EAP223 Access Point Fiyatları

TP-Link EAP223, 1350MBPS Kablosuz Mu-Mımo Gıgabit Tavan Tipi Access Point

Satıcı: muyubi | 5 yorum

2.443,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

1 2443.06
TP-Link EAP223 1350 Mbps MU-MIMO Gigabit Kablosuz Tavan Tipi Acces Point

Satıcı: Muyubi

2.429,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

2 2429.00
Tp-Link Eap223 Ac1350 1350 Mbps Tavan Tipi Access Point

Satıcı: VENOT NETWORK

2.432,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 2432.00
TP-Link EAP223 1350 Mbps MU-MIMO Gigabit Kablosuz Tavan Tipi Acces Point

Satıcı: sanaluygun55

2.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

4 2499.00
TP-LINK EAP223 AC1350 Kablosuz MU-MIMO Gigabit Tavan Montajlı Erişim Noktası

Satıcı: ZmTeknoloji

2.582,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

5 2582.24
Tp-Link EAP223 1317 Mbps 1 Port Tavan Tipi Access Point 2.561,00 TL + 69,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

6 2571
Tp-Lınk Eap223 Ac1350 Kablosuz Mu-Mımo Gigabit Tavan Montajlı Erişim Noktası

Satıcı: ZmTeknoloji

2.632,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 2632.70
TP-LINK , 1350MBPS Kablosuz Mu-Mımo Gıgabit Tavan Tipi Access Point

Satıcı: Muyubi

2.659,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

8 2659.05
Tp-Link EAP223 AC1350 Dual-Band WiFi 5 Tavana Monte Access Point 2.639,95 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 2649.95
Tp-Link EAP223 AC1350 Dual-Band WiFi 5 Tavana Monte Access Point 2.639,95 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 2649.95
TP-LINK EAP223 1350Mbps KABLOSUZ MU-MIMO GIGABİT TAVAN TİPİ ACCESS POİNT

Satıcı: hedefmarket

2.791,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

11 2791.10
Tp-Link EAP223 Tavan Tipi 1350 Mbps MU-MIMO Kablosuz Access Point

Satıcı: Hedefmarket

2.871,72 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

12 2871.72
Tp-Link EAP223 Tavan Tipi 1350 Mbps MU-MIMO Kablosuz Access Point

Satıcı: ZMTEKNOLOJİ

2.923,17 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

13 2923.17
TP-LINK EAP223 1350Mbps KABLOSUZ MU-MIMO GIGABİT TAVAN TİPİ ACCESS POİNT

Satıcı: onlinealisverisyap

2.924,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

14 2924.14
Tp-lınk Omada Eap223 Ac1350 1xgıgabıt Rj45 450mbps 2.4ghz Pasif Poe Tavan Tipi Access Poınt (adaptör

Satıcı: Teknoteg

2.936,83 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

15 2936.83
Tp-Link EAP223 AC1350 1350 Mbps Tavan Tipi Access Point - BEYAZ

Satıcı: VENOT NETWORK

3.155,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

16 3155.60

TP-Link EAP223 Access Point Fiyat Geçmişi

TP-Link EAP223 Access Point Temel Özellikleri

867 Mbps
450 Mbps
USB:
Yok
Var
Ethernet Portu Sayısı:
Uzaktan Yönetim:
Var
Ethernetten Güç (PoE):
Var

TP-Link EAP223 Access Point Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER TEKNİK ÖZELLİKLER

KABLOSUZ BAĞLANTI KABLOSUZ BAĞLANTI

FİZİKSEL BAĞLANTILAR FİZİKSEL BAĞLANTILAR

• Ethernet Var
• Ethernet Hızı 1 Gbps
• Ethernet Portu Tipi RJ45
• Ethernet Portu Sayısı 1 adet
• WAN Yok
• USB Yok

GÜVENLİK ve KONTROL GÜVENLİK ve KONTROL

• Misafir Ağı (MSSID) Var

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

GÜÇ ÖZELLİKLERİ GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Ethernetten Güç (PoE) Var
• PoE Standardı 802.3af

TASARIM TASARIM

• Genişlik 206 mm
• Derinlik 182 mm
• Yükseklik 37 mm

TP-Link EAP223 Access Point Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı menzil genişletici cihazlar üretici tarafından güncellenmekte ve özelliklerinde iyileştirmeler veya eksiltmeler yapılabilmektedir. Örn: AC1350'den AC1200'e düşüş veya 3 antenden 4 antene artış gibi. Bu gibi değişiklikleri satın almadan önce satıcıdan teyit etmeniz yararınıza olur.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.