Wi-Fi Standardı:
Veri Hızı Sembolü:
Veri Hızı (5 GHz):
867 Mbps
Veri Hızı (2.4 GHz):
300 Mbps
USB:
Yok
MU-MIMO:
Yok
Hüzmeleme:
Var
Ethernet Hızı:

TP-Link EAP235-Wall Access Point Fiyatları

Tp-Link Omada AC1200 EAP235-WALL Gigabit Wall Plate Access Point - Beyaz

Satıcı: ARES DORUK GROUP

7.590,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 7590.00
TP-Link EAP235-WALL 12000 Mbps Kablosuz Dual Band Duvar Tipi Access Point 8.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

2 8299.00
TP-Link EAP235-Wall, 12000MBPS Kablosuz Dual Band Duvar Tipi Access Point

Satıcı: incehesap

8.649,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

3 8659
Tp-Link EAP235 Wall Duvar Tipi 1200 Mbps MU-MIMO Kablosuz Access Point

Satıcı: incehesap

8.649,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

4 8649.00
Tp-Link Omada EAP235-Wall AC1200 Dual-Band WiFi 5 Duvar Tipi Access Point 8.579,70 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

5 8589.7
Tp-Link Omada EAP235-Wall AC1200 Dual-Band WiFi 5 Duvar Tipi Access Point 8.579,70 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

6 8589.7
TP-Link EAP235-WALL 12000MBPS Kablosuz Dual Band Duvar Tipi Access Point

Satıcı: incehesap | 1 yorum

8.992,17 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

7 8992.17
TP-LINK g-53 Eap235 Wall Duvar Tipi 1200 Mbps Mu-mimo Kablosuz Access Point

Satıcı: incehesap

9.219,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 9219.00
TP-Link EAP235-WALL 12000 Mbps Access Point

Satıcı: Arslan Bilgisayar

9.408,65 TL + Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

9 9418.65
Tp-Lınk Omada Ac1200 Wireless Mu-Mımo Gigabit Wall Plate Access Point

Satıcı: ZmTeknoloji

9.647,97 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

10 9647.97
TP-LINK EAP235-WALL 12000Mbps KABLOSUZ DUAL BAND DUVAR TİPİ ACCESS POİNT

Satıcı: netsiparis

9.909,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

11 9909.70
Eap235-Wall 12000Mbps Kablosuz Dual Band Duvar Tipi Access Point

Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar

9.959,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

12 9959.70
Tp-Link EAP235 Wall Duvar Tipi 1200 Mbps MU-MIMO Kablosuz Access Point

Satıcı: Erenler Ticaret

10.024,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

13 10024.00
TP-LINK EAP235-WALL 12000Mbps KABLOSUZ DUAL BAND DUVAR TİPİ ACCESS POİNT

Satıcı: onlinealisverisyap

11.068,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

14 11068.50
Omada Omada Ac1200 Wireless Mu-Mımo Gigabit Wall Plate Access Point Eap235-Wall

Satıcı: Mobilsaray

12.350,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

15 12350.90

TP-Link EAP235-Wall Access Point Fiyat Geçmişi

TP-Link EAP235-Wall Access Point Temel Özellikleri

867 Mbps
300 Mbps
USB:
Yok
Var
Ethernet Portu Sayısı:
Uzaktan Yönetim:
Var
Ethernetten Güç (PoE):
Var

TP-Link EAP235-Wall Access Point Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER TEKNİK ÖZELLİKLER

KABLOSUZ BAĞLANTI KABLOSUZ BAĞLANTI

FİZİKSEL BAĞLANTILAR FİZİKSEL BAĞLANTILAR

• Ethernet Var
• Ethernet Hızı 1 Gbps
• Ethernet Portu Tipi RJ45
• Ethernet Portu Sayısı 4 adet
• Link Birleştirme Yok
• WAN Yok
• USB Yok

GÜVENLİK ve KONTROL GÜVENLİK ve KONTROL

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

GÜÇ ÖZELLİKLERİ GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Ethernetten Güç (PoE) Var
• PoE Standardı 802.3at
• PoE Port Sayısı 1 adet

TASARIM TASARIM

• Genişlik 143 mm
• Derinlik 86 mm
• Yükseklik 20 mm

TP-Link EAP235-Wall Access Point Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı menzil genişletici cihazlar üretici tarafından güncellenmekte ve özelliklerinde iyileştirmeler veya eksiltmeler yapılabilmektedir. Örn: AC1350'den AC1200'e düşüş veya 3 antenden 4 antene artış gibi. Bu gibi değişiklikleri satın almadan önce satıcıdan teyit etmeniz yararınıza olur.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.