TP-Link EAP245 Access Point

Dahili Hücresel Veri Ağı:
Yok
Wi-Fi Standardı:
Veri Hızı Sembolü:
Veri Hızı (5 GHz):
1300 Mbps
Veri Hızı (2.4 GHz):
450 Mbps
USB:
Yok
MU-MIMO:
Yok
Hüzmeleme:
Yok

TP-Link EAP245 Access Point Fiyatları

TP-Link EAP245, AC1750 Mbps Kablosuz Dual-Band Tavan Tipi Access Point - 1 Adet

Satıcı: muyubi | 23 yorum

3.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

1 3899.00
TP-Link EAP245 AC1750 1750 Mbps 5 Ghz Tavan Tipi Kablosuz Access Point

Satıcı: Muyubi

3.695,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

2 3695.00
TP-LINK Omada Eap245 Ac1750 Dual Bant Wıfı5 2xgbıt Rj45 450mbps/2.4ghz Tavan Tipi Access Poınt (adap

Satıcı: Muyubi

3.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 3899.00
Tp-Link Eap245 Ac1750 Kablosuz Dual Band Gıgabit Tavan Tipi Access Point

Satıcı: Netsiparis

13.693,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 13693.60
TP-LINK EAP245 AC1750 KABLOSUZ MU-MIMO GIGABİT TAVAN TİPİ ACCESS POİNT

Satıcı: netsiparis

14.262,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

5 14262.15
TP-Link EAP245 AC1750 1750 Mbps 5 Ghz Tavan Tipi Kablosuz Access Point

Satıcı: onlinealisverisyap

14.387,83 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

6 14387.83
Tp-Lınk Eap245 Ac1750 Dual Band Kurumsal Access Point

Satıcı: ZmTeknoloji

14.467,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 14467.10
Tp-Link EAP245 Tavan Tipi 1750 Mbps MU-MIMO Kablosuz Access Point

Satıcı: netsipariş

15.555,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

8 15555.20
Tp-Link EAP245 Tavan Tipi 1750 Mbps MU-MIMO Kablosuz Access Point

Satıcı: ZMTEKNOLOJİ

15.907,23 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

9 15907.23
TP-LINK EAP245 AC1750 KABLOSUZ MU-MIMO GIGABİT TAVAN TİPİ ACCESS POİNT

Satıcı: onlinealisverisyap

16.225,73 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

10 16225.73
Tp-Link EAP245, AC1750 Mbps Kablosuz Dual-Band Tavan Tipi Access Point 5 Adet

Satıcı: muyubi | 23 yorum

19.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

11 19999.00

TP-Link EAP245 Access Point Fiyat Geçmişi

TP-Link EAP245 Access Point Temel Özellikleri

Yok
1300 Mbps
450 Mbps
USB:
Yok
Ethernet Hızı:
Ethernet Portu Sayısı:
Uzaktan Yönetim:
Var
Ethernetten Güç (PoE):
Var

TP-Link EAP245 Access Point Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER TEKNİK ÖZELLİKLER

KABLOSUZ BAĞLANTI KABLOSUZ BAĞLANTI

FİZİKSEL BAĞLANTILAR FİZİKSEL BAĞLANTILAR

• Ethernet Var
• Ethernet Hızı 1 Gbps
• Ethernet Portu Tipi RJ45
• Ethernet Portu Sayısı 1 adet
• Link Birleştirme Yok
• USB Yok

GÜVENLİK ve KONTROL GÜVENLİK ve KONTROL

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

GÜÇ ÖZELLİKLERİ GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Giriş Voltajı 12 V
• Akım 1.5 A
• Ethernetten Güç (PoE) Var
• PoE Standardı 802.3at
• Dahili Batarya Yok

TASARIM TASARIM

• Genişlik 180 mm
• Derinlik 180 mm
• Yükseklik 48 mm

TP-Link EAP245 Access Point Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı menzil genişletici cihazlar üretici tarafından güncellenmekte ve özelliklerinde iyileştirmeler veya eksiltmeler yapılabilmektedir. Örn: AC1350'den AC1200'e düşüş veya 3 antenden 4 antene artış gibi. Bu gibi değişiklikleri satın almadan önce satıcıdan teyit etmeniz yararınıza olur.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.