TP-Link EAP610 Access Point

Wi-Fi Standardı:
Veri Hızı Sembolü:
Veri Hızı (5 GHz):
1201 Mbps
Veri Hızı (2.4 GHz):
574 Mbps
MU-MIMO:
Var
Hüzmeleme:
Var
Ethernet Hızı:
Ethernet Portu Sayısı:

TP-Link EAP610 Access Point Fiyatları

TP-Link Tp-Lınk Omada EAP610-OUTDOOR AX1800 Dual Band Wıfı6 1xgbıt RJ45 574MBPS/2.4GHZ/1201MBPS/5GHZ Access Poınt (Adaptörlü)

Satıcı: Kronosys

7.026,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

1 7026.00
Tuba Toptaş Tp-Lınk Omada EAP610-OUTDOOR AX1800 Dual Band Wıfı6 1xgbıt RJ45 574MBPS/2.4GHZ/1201MBPS/5GHZ Access

Satıcı: MAESKO

8.138,27 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

2 8138.27
Tp-Link EAP610 Tavan Tipi AX1800 WİFİ6 Kablosuz Access Point

Satıcı: Erenler Ticaret

11.184,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

3 11184.00
Tp-Link Eap610-Outdoor Dış Ortam Ax1800 Wifi6 Kablosuz Access Point

Satıcı: Erenler Ticaret

12.604,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

4 12604.00
TP-LINK EAP610 AX1800 Dual Band Kurumsal Access Point

Satıcı: ZmTeknoloji

13.707,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

5 13707.00
Tp-Link Eap610, Omada Business Wifi 6 Ax1800 Kablosuz Gigabit Erişim Noktası, Destek Ağı, Ofdma, Kesintisiz Dolaşım Ve Mu-Mımo, Sdn Entegre, Bulut Erişimi...

Satıcı: ylmzhome

17.098,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

6 17098.10
TP-LINK EAP610-Outdoor Ax1800 Dual-Band Wifi 6 Access Point

Satıcı: ZmTeknoloji

18.367,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

7 18367.00
TP-Link EAP610-Outdoor AX1800 WiFi 6 Dış Ortam Kablosuz Access Point

Satıcı: ernpazarlama

23.393,17 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

8 23393.17
Tp-Link Eap610-Outdoor, Ax1800 Mbps Dış Mekan Wifi 6 Access Point

Satıcı: ylmzhome

26.285,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

9 26285.90

TP-Link EAP610 Access Point Fiyat Geçmişi

TP-Link EAP610 Access Point Temel Özellikleri

1201 Mbps
574 Mbps
Var
Uzaktan Yönetim:
Var
Ethernetten Güç (PoE):
Var

TP-Link EAP610 Access Point Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER TEKNİK ÖZELLİKLER

KABLOSUZ BAĞLANTI KABLOSUZ BAĞLANTI

• Wi-Fi Var
• Wi-Fi Standardı Wi-Fi 6 (802.11ax)
• Wi-Fi Yayını 2 band
• Çalışma Frekansı 2.4 GHz 5 GHz
• Veri Hızı (2.4 GHz) 574 Mbps
• Veri Hızı (5 GHz) 1201 Mbps
• Veri Hızı Sembolü AX1800
• Hüzmeleme Var
• MU-MIMO Var
• OFDMA Var
• Veri Taşıma Kapasitesi 1024 QAM
• Anten Tipi Dahili Anten
• Anten Sayısı 4
• Azami Anten Gücü 5 dBi

FİZİKSEL BAĞLANTILAR FİZİKSEL BAĞLANTILAR

GÜVENLİK ve KONTROL GÜVENLİK ve KONTROL

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

GÜÇ ÖZELLİKLERİ GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Giriş Voltajı 12 V
• Akım 1 A
• Ethernetten Güç (PoE) Var
• PoE Standardı 802.3at

TASARIM TASARIM

• Genişlik 243 mm
• Derinlik 243 mm
• Yükseklik 64 mm

TP-Link EAP610 Access Point İle En Çok Karşılaştırılan Menzil Genişleticiler

TP-Link EAP610 Access Point Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı menzil genişletici cihazlar üretici tarafından güncellenmekte ve özelliklerinde iyileştirmeler veya eksiltmeler yapılabilmektedir. Örn: AC1350'den AC1200'e düşüş veya 3 antenden 4 antene artış gibi. Bu gibi değişiklikleri satın almadan önce satıcıdan teyit etmeniz yararınıza olur.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.