Wi-Fi Standardı:
Veri Hızı Sembolü:
Veri Hızı (5 GHz):
1201 Mbps
Veri Hızı (2.4 GHz):
574 Mbps
USB:
Yok
MU-MIMO:
Var
Hüzmeleme:
Var
Ethernet Hızı:

TP-Link EAP615-Wall Access Point Fiyatları

TP-Link EAP615-WALL, AX1800 Duvara Monte Edilen Wifi 6 Access Point

Satıcı: Azomik | 4 yorum

4.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

1 4990.00
TP-LINK EAP615-WALL AX1800 DUVAR DİPİ ACCESS POİNT

Satıcı: ramazanmutlu

10.068,31 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

2 10068.31
TP-LINK EAP615-Wall AX1800 Duvar Tipi Access Point

Satıcı: ZmTeknoloji

10.114,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

3 10114.00
Eap615-Wall Ax1800 Duvar Tipi Access Point

Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar

10.258,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 10258.80
Tp-Lınk Omada Eap615-Wall Wıfı6 Ax1800 Duvar Tipi Access Point

Satıcı: ramazanmutlu

10.268,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 10268.60
TP-Link EAP615-Wall, AX1800 Duvara Monte Wi-Fi 6 Erişim Noktası

Satıcı: onlinealisverisyap

10.652,84 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

6 10662.84
TP-LINK OMADA EAP615-WALL 2.4/5GHZ 802.11AX 1800MBPS AX1800 WIFI 6 İÇ ORTAM DUVAR TİPİ ACCESS POINT (ADAPTÖRSÜZ)

Satıcı: MAESKO

10.665,85 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 10665.85
TP-Link Omada EAP615-WALL 2.4/5ghz 802.11AX 1800MBPS AX1800 Wıfı 6 Iç Ortam Duvar Tipi Access Poınt (Adaptörsüz)

Satıcı: Revert Teknoloji

10.700,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

8 10700.00
TP-LINK EAP615-WALL AX1800 DUVAR DİPİ ACCESS POİNT

Satıcı: ZMTEKNOLOJİ

11.296,74 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

9 11296.74
Tp-Link EAP615-WALL, AX1800 Duvara Monte Edilen Wifi 6 Access Point

Satıcı: netsiparis

11.306,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 11306.40
Tp-Link EAP615 Wall 1201 Mbps 2 Port Duvar Tipi Wi-Fi 6 Access Point 11.306,00 TL + 69,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

11 11316

TP-Link EAP615-Wall Access Point Fiyat Geçmişi

TP-Link EAP615-Wall Access Point Temel Özellikleri

1201 Mbps
574 Mbps
USB:
Yok
Var
Ethernet Portu Sayısı:
Uzaktan Yönetim:
Var
Ethernetten Güç (PoE):
Var

TP-Link EAP615-Wall Access Point Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER TEKNİK ÖZELLİKLER

KABLOSUZ BAĞLANTI KABLOSUZ BAĞLANTI

FİZİKSEL BAĞLANTILAR FİZİKSEL BAĞLANTILAR

• Ethernet Var
• Ethernet Hızı 1 Gbps
• Ethernet Portu Tipi RJ45
• Ethernet Portu Sayısı 4 adet
• WAN Yok
• USB Yok

GÜVENLİK ve KONTROL GÜVENLİK ve KONTROL

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

GÜÇ ÖZELLİKLERİ GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Ethernetten Güç (PoE) Var
• PoE Standardı 802.3at
• PoE Port Sayısı 1 adet

TASARIM TASARIM

• Genişlik 86 mm
• Derinlik 20 mm
• Yükseklik 143 mm

TP-Link EAP615-Wall Access Point Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı menzil genişletici cihazlar üretici tarafından güncellenmekte ve özelliklerinde iyileştirmeler veya eksiltmeler yapılabilmektedir. Örn: AC1350'den AC1200'e düşüş veya 3 antenden 4 antene artış gibi. Bu gibi değişiklikleri satın almadan önce satıcıdan teyit etmeniz yararınıza olur.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.