Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Tp-Lınk EAP623-OUTDOOR Hd AX1800 Dual Band Harici Access Poınt
Satıcı: Nepal Bilişim
20.303,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
1 20303.06
TP-Link EAP623-Dış Mekan HD Wi-Fi 6 Erişim Noktası, AX1800 Dış Mekan Wifi Erişim Noktaları, Uzun Menzilli Kapsama Alanı, PoE+Güçlü, Omada Mesh, Dikişsiz Dolaşım, Hava koşullarına dayanıklı Satıcı: Nepal Bilişim
21.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 dk önce
2 21309
Tp-Link EAP623 OUTDOOR HD 1 Port Gigabit AX1800 Dual Band Dış Mekan Access Point Satıcı: Nepal Bilişim
21.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
3 21999.00
Tp-Lınk Omada Eap623-Outdoor Hd Ax1800 Dual Band Wı-Fı6 1Xgbıt Rj45 Port Access Poınt (Adaptörlü) Satıcı: Nepal Bilişim
21.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
4 21999.00
TP-Link EAP623-OUTDOOR Hd AX1800 Dual Band Harici Access Poınt
Satıcı: koçlar grup ticaret
50.503,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
5 50503.00
TEKNİK ÖZELLİKLER
KABLOSUZ BAĞLANTI
FİZİKSEL BAĞLANTILAR
GENEL ÖZELLİKLER
GÜÇ ÖZELLİKLERİ
TASARIM