TP-Link EAP653 Access Point

Wi-Fi Standardı:
Veri Hızı Sembolü:
Veri Hızı (5 GHz):
2402 Mbps
Veri Hızı (2.4 GHz):
574 Mbps
USB:
Yok
MU-MIMO:
Var
Hüzmeleme:
Var
Ethernet Hızı:

TP-Link EAP653 Access Point Fiyatları

TP-Link EAP653, AX3000 Mbps Tavan Tipi Wifi 6 Access Point

Satıcı: SZRTEKNOLOJİ | 8 yorum

3.738,62 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

1 3738.62
TP-Link EAP653 AX3000 Kablosuz WIFI6 Tavan Montajlı Access Point

Satıcı: ramazanmutlu

4.257,23 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

2 4257.23
Tp-Link EAP653 Tavan Tipi AX3000 WİFİ6 Kablosuz Access Point

Satıcı: ramazanmutlu

4.262,83 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

3 4262.83
Tp-Link Omada EAP653 574 Mbps 1 Port Tavan Tipi Wi-Fi 6 Access Point 4.218,00 TL + 69,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

4 4228
TP-Link EAP653 AX3000 Kablosuz WIFI6 Tavan Montajlı Access Point

Satıcı: onlinealisverisyap

4.298,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 4298.60
Tp-Link EAP653 Tavan Tipi AX3000 WİFİ6 Kablosuz Access Point

Satıcı: ZMTEKNOLOJİ

4.767,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

6 4767.88
TP-LINK EAP653 AX3000 KABLOSUZ WIFI6 TAVAN MONTAJLI ACCESS POINT

Satıcı: onlinealisverisyap

4.787,41 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

7 4787.41
TP-Link Omada EAP653 AX3000 Dual Band Wıfı 6 1xgbıt RJ45 Port 574MBPS/2.4GHZ Tavan Tipi Access Poınt (Adaptörsüz)

Satıcı: zmeta

4.898,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

8 4898.64
Tp-Link EAP653 AX3000 Tavan Tipi WiFi 6 Access Point 4.950,30 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 4960.3
Tp-Link EAP653 AX3000 Tavan Tipi WiFi 6 Access Point 4.950,30 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 4960.3
Tp-lınk Omada Eap653 Ax3000 Dual Band Wıfı 6 1xgbıt Rj45 Port 574mbps/2.4ghz Tavan Tipi Access Poınt

Satıcı: ONTECH BİLİŞİM GÜVENLİK

5.909,63 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

11 5909.63
Omada Tp-Link EAP653 Tavan Tipi AX3000 WİFİ6 Kablosuz Access Point

Satıcı: SMALLMAN

11.427,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 dk önce

12 11427.00

TP-Link EAP653 Access Point Fiyat Geçmişi

TP-Link EAP653 Access Point Temel Özellikleri

2402 Mbps
574 Mbps
USB:
Yok
Var
Ethernet Portu Sayısı:
Uzaktan Yönetim:
Var
Ethernetten Güç (PoE):
Var

TP-Link EAP653 Access Point Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER TEKNİK ÖZELLİKLER

KABLOSUZ BAĞLANTI KABLOSUZ BAĞLANTI

• Wi-Fi Var
• Wi-Fi Standardı Wi-Fi 6 (802.11ax)
• Wi-Fi Yayını 2 band
• Çalışma Frekansı 2.4 GHz 5 GHz
• Veri Hızı (2.4 GHz) 574 Mbps
• Veri Hızı (5 GHz) 2402 Mbps
• Veri Hızı Sembolü AX3000
• Hüzmeleme Var
• MU-MIMO Var
• OFDMA Var
• Veri Taşıma Kapasitesi 1024 QAM
• Anten Tipi Dahili Anten
• Anten Sayısı 2
• Azami Anten Gücü 5 dBi

FİZİKSEL BAĞLANTILAR FİZİKSEL BAĞLANTILAR

• Ethernet Var
• Ethernet Hızı 1 Gbps
• Ethernet Portu Tipi RJ45
• Ethernet Portu Sayısı 1 adet
• WAN Yok
• USB Yok

GÜVENLİK ve KONTROL GÜVENLİK ve KONTROL

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

GÜÇ ÖZELLİKLERİ GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Giriş Voltajı 12 V
• Akım 1 A
• Ethernetten Güç (PoE) Var
• PoE Standardı 802.3at

TASARIM TASARIM

• Genişlik 160 mm
• Derinlik 160 mm
• Yükseklik 34 mm

TP-Link EAP653 Access Point Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı menzil genişletici cihazlar üretici tarafından güncellenmekte ve özelliklerinde iyileştirmeler veya eksiltmeler yapılabilmektedir. Örn: AC1350'den AC1200'e düşüş veya 3 antenden 4 antene artış gibi. Bu gibi değişiklikleri satın almadan önce satıcıdan teyit etmeniz yararınıza olur.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.