TP-Link EAP723 Access Point

Wi-Fi Standardı:
Veri Hızı Sembolü:
Veri Hızı (5 GHz):
2882 Mbps
Veri Hızı (2.4 GHz):
688 Mbps
USB:
Yok
MU-MIMO:
Var
Hüzmeleme:
Var
Kapsama Alanı:
140 m²

TP-Link EAP723 Access Point Fiyatları

TP-Link Omada EAP723 BE3600 Kablosuz Wi-Fi 7 2.5G Port x 1 802.3at PoE SDN Tavan Montajlı Access Point

Satıcı: YEDİGÜN STORE

5.613,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

1 5613.04
TP-LINK OMADA EAP723 BE3600 WIFI7 2882MBP/5GHZ/688MBPS/2.4GHZ ACCESS POINT (ADAPTÖRSÜZ)

Satıcı: Derin Bilişim

5.449,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

2 5449.00
TP-LINK OMADA EAP723 BE3600 WIFI7 TAVAN TIPI ACCESS POINT

Satıcı: ZmTeknoloji

5.646,37 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

3 5646.37
TP-LINK OMADA EAP723 BE3600 WIFI7 TAVAN TIPI ACCESS POINT

Satıcı: onlinealisverisyap

5.682,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

4 5682.55
Tp-Lınk Omada Eap723 Be3600 Kablosuz Wıfı 7 2.5G Port X 1 802.3At Poe Sdn Tavan Montajlı Access Poınt

Satıcı: Netsiparis

5.717,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 5717.60
Omada Tp-link Eap723 Tavan Tipi Be3600 Wifi7 Kablosuz Access Point

Satıcı: Netsiparis

5.743,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

6 5743.40
Tp-Lınk Omada Eap723 Be3600 Wıfı7 Tavan Tıpı Access Poınt

Satıcı: ZmTeknoloji

5.761,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 5761.30
Omada Tp-link Eap723 Tavan Tipi Be3600 Wifi7 Kablosuz Access Point

Satıcı: onlinealisverisyap

5.779,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

8 5779.01
Omada Tp-Link EAP723 Tavan Tipi BE3600 WİFİ7 Kablosuz Access Point

Satıcı: netsiparis

5.955,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 5955.08
Tp-Link Omada EAP723 BE3600 Kablosuz Wi-Fi 7 2.5g Port x 1 802.3AT Poe Sdn Tavan Montajlı Access Point - Beyaz

Satıcı: SZRTEKNOLOJİ | 1 yorum

6.137,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

10 6137.01
OMADA EAP723 BE3600 KABLOSUZ WIFI 7 2.5G Port x 1 802.3at PoE SDN TAVAN MONTAJLI ACCESS POINT

Satıcı: UZMANLARPC

6.161,54 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 6161.54
Omada Tp-Link EAP723 Tavan Tipi BE3600 Wifi7 Kablosuz Access Point

Satıcı: netsiparis

6.208,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

12 6208.30
Tp-Link EAP723 BE3600 Tavana Monte WiFi 7 Access Point 7.260,02 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

13 7270.02
Tp-Link EAP723 BE3600 Tavana Monte WiFi 7 Access Point 7.260,02 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

14 7270.02
Omada Tp-Link Eap723 Tavan Tipi Be3600 Wifi7 Kablosuz Access Point

Satıcı: pazareyle

9.705,92 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

15 9705.92
AyrStore Tp-Link Omada Eap723 Be3600 Wifi7 2882Mbp/5Ghz/688Mbps/2.4Ghz Access Point (Adaptörsüz)

Satıcı: AYRSTORE

9.805,68 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

16 9805.68

TP-Link EAP723 Access Point Fiyat Geçmişi

TP-Link EAP723 Access Point Temel Özellikleri

2882 Mbps
688 Mbps
USB:
Yok
Var
140 m²
Ethernet Hızı:
Ethernet Portu Sayısı:
Uzaktan Yönetim:
Var
Ethernetten Güç (PoE):
Var
PoE Toplam Güç:
16.8 W

TP-Link EAP723 Access Point Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER TEKNİK ÖZELLİKLER

• Fonksiyonlar Access Point
• Mesh Uyumu TP-Link Omada Mesh
• Kapsama Alanı 140 m²

KABLOSUZ BAĞLANTI KABLOSUZ BAĞLANTI

• Wi-Fi Var
• Wi-Fi Standardı Wi-Fi 7 (802.11be)
• Wi-Fi Yayını 2 band
• Çalışma Frekansı 2.4 GHz 5 GHz
• Veri Hızı (2.4 GHz) 688 Mbps
• Veri Hızı (5 GHz) 2882 Mbps
• Veri Hızı Sembolü BE3600
• Hüzmeleme Var
• MU-MIMO Var
• OFDMA Var
• Bant Genişliği 160 MHz
• Veri Taşıma Kapasitesi 4096 QAM
• Anten Tipi Dahili Anten
• Anten Sayısı 4
• Azami Anten Gücü 5 dBi

FİZİKSEL BAĞLANTILAR FİZİKSEL BAĞLANTILAR

• Ethernet Var
• Ethernet Hızı 2.5 Gbps
• Ethernet Portu Tipi RJ45
• Ethernet Portu Sayısı 1 adet
• WAN Yok
• USB Yok

GÜVENLİK ve KONTROL GÜVENLİK ve KONTROL

• Misafir Ağı (MSSID) Var

GÜÇ ÖZELLİKLERİ GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Ethernetten Güç (PoE) Var
• PoE Standardı 802.3at
• PoE Port Sayısı 1 adet
• PoE Toplam Güç 16.8 W

TASARIM TASARIM

• Genişlik 160 mm
• Derinlik 160 mm
• Yükseklik 36.7 mm

TP-Link EAP723 Access Point Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı menzil genişletici cihazlar üretici tarafından güncellenmekte ve özelliklerinde iyileştirmeler veya eksiltmeler yapılabilmektedir. Örn: AC1350'den AC1200'e düşüş veya 3 antenden 4 antene artış gibi. Bu gibi değişiklikleri satın almadan önce satıcıdan teyit etmeniz yararınıza olur.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.