Wi-Fi Standardı:
Veri Hızı Sembolü:
Veri Hızı (5 GHz):
1201 Mbps
Veri Hızı (2.4 GHz):
574 Mbps
USB:
Yok
MU-MIMO:
Var
Hüzmeleme:
Var
Kapsama Mesafesi:
300 m

TP-Link Festa F61-Outdoor Access Point Fiyatları

Tp-Link Festa F61-OUTDOOR AX1800MBPS 1 Gigabit Port Dual-Band Wi-Fi 6 Dış Mekan Access Point

Satıcı: prote | 2 yorum

3.254,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

1 3254.07
TP-Link Festa F61-Outdoor 1800 Mbps Dış Ortam Access Point 3.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 3199.00
TP-Link Festa F61-Outdoor, AX1800Mbps, 1 Gigabit Port, Festa Mesh, Kesintisiz Dolaşım,IP67 Sertifikalı, Ücretsiz Bulut Yönetimi, 802.3at ve Pasif PoE Destekli, Dual-Band Wi-Fi 6 Dış Mekan Access Point

Satıcı: Prote Bilisim

3.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

3 3509
TP-Link FESTA F61-OUTDOOR AX1800 Wifi 6 Kablosuz Dış Mekan Access Point

Satıcı: Prote

3.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

4 3499.00
Tp-Link FESTA F61-OUTDOOR AX1800 Wifi 6 Kablosuz Dış Mekan Access Point

Satıcı: SMALLMAN

5.350,49 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 dk önce

5 5360.49
Tp-Link Festa F61-Outdoor Ax1800 Wifi 6 Kablosuz Dış Mekan Access Point

Satıcı: Smallman

5.529,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 5529.90
Tp-Link FESTA F61-OUTDOOR AX1800 Wifi 6 Kablosuz Dış Mekan Access Point

Satıcı: Smallman

5.545,89 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

7 5545.89
TP-Link FESTA F61-OUTDOOR AX1800 Wifi 6 Kablosuz Dış Mekan Access Point

Satıcı: SMALLMAN

5.855,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

8 5855.02
Tp-Link Festa F61-Outdoor Ax1800 Wifi 6 Kablosuz Dış Mekan Access Point

Satıcı: Pazareyle Sanal Mağazacılık

5.923,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 5923.90
Tp-Link Festa F61-OUTDOOR AX1800MBPS 1 Gigabit Port Dual-Band Wi-Fi 6 Dış Mekan Access Point

Satıcı: Hepsiburada | 2 yorum

5.943,23 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

10 5943.23
Tp-Link Festa F61-Outdoor Ax1800 Wifi 6 Kablosuz Dış Mekan Access Point

Satıcı: Pazareyle

6.305,85 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

11 6305.85

TP-Link Festa F61-Outdoor Access Point Fiyat Geçmişi

TP-Link Festa F61-Outdoor Access Point Temel Özellikleri

1201 Mbps
574 Mbps
USB:
Yok
Var
300 m
Ethernet Hızı:
Ethernet Portu Sayısı:
Uzaktan Yönetim:
Var
Ethernetten Güç (PoE):
Var
PoE Toplam Güç:
12.5 W

TP-Link Festa F61-Outdoor Access Point Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER TEKNİK ÖZELLİKLER

• Fonksiyonlar Access Point
• Mesh Uyumu TP-Link Festa Mesh
• Kapsama Mesafesi 300 m

KABLOSUZ BAĞLANTI KABLOSUZ BAĞLANTI

• Wi-Fi Var
• Wi-Fi Standardı Wi-Fi 6 (802.11ax)
• Wi-Fi Yayını 2 band
• Çalışma Frekansı 2.4 GHz 5 GHz
• Veri Hızı (2.4 GHz) 574 Mbps
• Veri Hızı (5 GHz) 1201 Mbps
• Veri Hızı Sembolü AX1800
• Hüzmeleme Var
• MU-MIMO Var
• MU-MIMO Kapsamı 2x2
• OFDMA Var
• Bant Genişliği 160 MHz
• Veri Taşıma Kapasitesi 1024 QAM
• Anten Sayısı 2
• Azami Anten Gücü 5 dBi

FİZİKSEL BAĞLANTILAR FİZİKSEL BAĞLANTILAR

• Ethernet Var
• Ethernet Hızı 1 Gbps
• Ethernet Portu Tipi RJ45
• Ethernet Portu Sayısı 1 adet
• Link Birleştirme Yok
• WAN Yok
• USB Yok

GÜVENLİK ve KONTROL GÜVENLİK ve KONTROL

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

GÜÇ ÖZELLİKLERİ GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Ethernetten Güç (PoE) Var
• PoE Standardı 802.3at
• PoE Port Sayısı 1 adet
• PoE Toplam Güç 12.5 W

TASARIM TASARIM

• Genişlik 280.4 mm
• Derinlik 106.5 mm
• Yükseklik 63.5 mm

TP-Link Festa F61-Outdoor Access Point Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı menzil genişletici cihazlar üretici tarafından güncellenmekte ve özelliklerinde iyileştirmeler veya eksiltmeler yapılabilmektedir. Örn: AC1350'den AC1200'e düşüş veya 3 antenden 4 antene artış gibi. Bu gibi değişiklikleri satın almadan önce satıcıdan teyit etmeniz yararınıza olur.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.