Wi-Fi Standardı:
Veri Hızı Sembolü:
Veri Hızı (5 GHz):
2402 Mbps
Veri Hızı (2.4 GHz):
574 Mbps
USB:
Yok
MU-MIMO:
Var
Hüzmeleme:
Var
Kapsama Mesafesi:
300 m

TP-Link Festa F65-Outdoor Access Point Fiyatları

TP-Link Festa F65-Outdoor AX3000 Dual-Band Wi-Fi 6 İç ve Dış Access Point 3.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 3699.00
TP-Link Festa F65-Outdoor, AX3000Mbps, 1 Gigabit Port, Festa Mesh, Kesintisiz Dolaşım,IP67 Sertifikalı, Ücretsiz Bulut Yönetimi, 802.3at ve Pasif PoE Destekli, Dual-Band Wi-Fi 6 Dış Mekan Access Point

Satıcı: netsiparis

5.539,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

2 5549.2
Tp-Lınk Festa F65-Outdoor Ax3000 Tavana/Direğe Monte Dual-Band Wı-Fı 6 Access Poınt

Satıcı: Netsiparis

5.595,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 5595.80
Tp-Link FESTA F65-OUTDOOR AX3000 Wifi 6 Kablosuz Dış Mekan Access Point

Satıcı: netsiparis

5.705,38 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

4 5705.38
Tp-Link FESTA F65-OUTDOOR AX3000 Wifi 6 Kablosuz Dış Mekan Access Point

Satıcı: SMALLMAN

5.696,93 TL + Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

5 5706.93
Tp-Link Festa F65-OUTDOOR AX3000MBPS 1 Gigabit Port Dual-Band Wi-Fi 6 Dış Mekan Access Point

Satıcı: netsiparis

5.944,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

6 5944.50
Tplink TP-Link Festa F65-Outdoor 3000 Mbps Dış Ortam Access Point

Satıcı: netsipariş

6.201,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

7 6201.50
Tp-Link Festa F65-Outdoor Ax3000 Wifi 6 Kablosuz Dış Mekan Access Point

Satıcı: Pazareyle Sanal Mağazacılık

6.266,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 6266.20
Tplink TP-Link Festa F65-Outdoor 3000 Mbps Dış Ortam Access Point

Satıcı: Mavilim Elektronik

6.430,66 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

9 6430.66
TP-LINK Festa F65-Outdoor Ax3000 Wifi 6 Kablosuz Dış Mekan Access Point

Satıcı: Pazareyle Sanal Mağazacılık

6.566,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 6566.25
Tp-Link FESTA F65-OUTDOOR AX3000 Wifi 6 Kablosuz Dış Mekan Access Point

Satıcı: Smallman

6.661,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

11 6661.57

TP-Link Festa F65-Outdoor Access Point Fiyat Geçmişi

TP-Link Festa F65-Outdoor Access Point Temel Özellikleri

2402 Mbps
574 Mbps
USB:
Yok
Var
300 m
Ethernet Hızı:
Ethernet Portu Sayısı:
Uzaktan Yönetim:
Var
Ethernetten Güç (PoE):
Var
PoE Toplam Güç:
12.5 W

TP-Link Festa F65-Outdoor Access Point Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER TEKNİK ÖZELLİKLER

KABLOSUZ BAĞLANTI KABLOSUZ BAĞLANTI

• Wi-Fi Var
• Wi-Fi Standardı Wi-Fi 6 (802.11ax)
• Wi-Fi Yayını 2 band
• Çalışma Frekansı 2.4 GHz 5 GHz
• Veri Hızı (2.4 GHz) 574 Mbps
• Veri Hızı (5 GHz) 2402 Mbps
• Veri Hızı Sembolü AX3000
• Hüzmeleme Var
• MU-MIMO Var
• MU-MIMO Kapsamı 2x2
• OFDMA Var
• Bant Genişliği 160 MHz
• Veri Taşıma Kapasitesi 1024 QAM
• Anten Tipi Dahili Anten
• Anten Sayısı 2
• Azami Anten Gücü 5 dBi

FİZİKSEL BAĞLANTILAR FİZİKSEL BAĞLANTILAR

• Ethernet Var
• Ethernet Hızı 1 Gbps
• Ethernet Portu Tipi RJ45
• Ethernet Portu Sayısı 1 adet
• WAN Yok
• USB Yok

GÜVENLİK ve KONTROL GÜVENLİK ve KONTROL

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

GÜÇ ÖZELLİKLERİ GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Ethernetten Güç (PoE) Var
• PoE Standardı 802.3at
• PoE Port Sayısı 1 adet
• PoE Toplam Güç 12.5 W

TASARIM TASARIM

• Genişlik 280.4 mm
• Derinlik 160.5 mm
• Yükseklik 63.5 mm

TP-Link Festa F65-Outdoor Access Point Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı menzil genişletici cihazlar üretici tarafından güncellenmekte ve özelliklerinde iyileştirmeler veya eksiltmeler yapılabilmektedir. Örn: AC1350'den AC1200'e düşüş veya 3 antenden 4 antene artış gibi. Bu gibi değişiklikleri satın almadan önce satıcıdan teyit etmeniz yararınıza olur.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.