Wi-Fi Standardı:
Veri Hızı Sembolü:
Veri Hızı (5 GHz):
2402 Mbps
Veri Hızı (2.4 GHz):
574 Mbps
USB:
Yok
MU-MIMO:
Var
Hüzmeleme:
Var
Kapsama Alanı:
140 m²

TP-Link Festa F65 Access Point Fiyatları

TP-Link Festa F65, AX3000Mbps, 1 Gigabit Port, Festa Mesh, Kesintisiz Dolaşım, MU-MIMO, 250 Cihaza Kadar Bağanlantı, Ücretsiz Bulut Yönetimi, PoE+ Destekli, Dual-Band Wi-Fi 6 Tavan Tipi Access Point

Satıcı: Amazon.com.tr

2.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

1 2809
Tp-link Festa F65, Ax3000mbps, 1 Gigabit Port, Festa Mesh,poe+ De

Satıcı: prote

2.696,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

2 2696.07
Tp-link Festa F65, Ax3000mbps, 1 Gigabit Port, Festa Mesh,poe+ De

Satıcı: vizyonbilgisayar

2.789,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

3 2789.07
Tp-Link Festa F65 AX3000MBPS 1 Gigabit Port Dual-Band Wi-Fi 6 Tavan Tipi Access Point

Satıcı: prote | 5 yorum

2.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

4 2899.00
Tp-Lınk Tp-Lınk Festa F65 Ax3000 Gıgabıt Tavan Tıpı Access Poınt

Satıcı: Prote

2.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

5 2999.00
Tp-Lınk Tp-Lınk Festa F65 Ax3000 Gıgabıt Tavan Tıpı Access Poınt

Satıcı: EnSonu

3.469,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

6 3469.00
Tp-Link Festa F65 547Mbps WiFi-6 Access Point

Satıcı: Nethouse

3.495,56 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

7 3495.56
TP-LINK , AX3000Mbps, 1 Gigabit Port, Festa Mesh,PoE+ Destekli, Dual-Band Wi-Fi6 Tavan Tipi

Satıcı: Nethouse

3.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

8 3799.00
Tp-Lınk Festa F65, Ax3000mbps, 1 Gigabit Port, Festa Mesh,Poe+ Destekli, Dual-Band Wi-Fi6 Tavan Tipi

Satıcı: NetHouse

3.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 3799.00
Tp-Link Festa F65 Ax3000Mbps Tavan Tipi Access Point Beyaz

Satıcı: Nethouse

3.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 3899.00
Tp-Link Festa F65 Ax3000 Gigabit Dual Band Wifi6 Tavan Tipi Access Point

Satıcı: Netsiparis

4.261,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 4261.40
TP-LINK FESTA F65 AX3000 GIGABIT TAVAN TIPI ACCESS POINT

Satıcı: ZmTeknoloji

4.269,89 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

12 4269.89
Tp-Link Festa F65 547Mbps WiFi-6 Access Point

Satıcı: netsiparis

4.438,28 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

13 4438.28
Tp-Link Festa F65 Ax3000Mbps Tavan Tipi Access Point Beyaz

Satıcı: NETSİPARİS

4.663,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 4663.50
TP-LINK , AX3000Mbps, 1 Gigabit Port, Festa Mesh,PoE+ Destekli, Dual-Band Wi-Fi6 Tavan Tipi

Satıcı: LUCKY TREND

5.515,23 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

15 5515.23
Binbir Göz Bilgisayar Tp-Lınk Festa F65 AX3000 2976 Mbps 1port 2.4/5ghz Wıfı6 Tavan Tipi Access Poınt

Satıcı: Binbir Göz Kitap Kırtasiye ve Bilgisayar

6.951,68 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

16 6951.68

TP-Link Festa F65 Access Point Fiyat Geçmişi

TP-Link Festa F65 Access Point Temel Özellikleri

2402 Mbps
574 Mbps
USB:
Yok
Var
140 m²
Ethernet Hızı:
Ethernet Portu Sayısı:
Uzaktan Yönetim:
Var
Ethernetten Güç (PoE):
Var

TP-Link Festa F65 Access Point Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER TEKNİK ÖZELLİKLER

KABLOSUZ BAĞLANTI KABLOSUZ BAĞLANTI

• Wi-Fi Var
• Wi-Fi Standardı Wi-Fi 6 (802.11ax)
• Wi-Fi Yayını 2 band
• Çalışma Frekansı 2.4 GHz 5 GHz
• Veri Hızı (2.4 GHz) 574 Mbps
• Veri Hızı (5 GHz) 2402 Mbps
• Veri Hızı Sembolü AX3000
• Hüzmeleme Var
• MU-MIMO Var
• MU-MIMO Kapsamı 2x2
• OFDMA Var
• Bant Genişliği 160 MHz
• Veri Taşıma Kapasitesi 1024 QAM
• Anten Tipi Dahili Anten
• Anten Sayısı 5
• Azami Anten Gücü 5 dBi

FİZİKSEL BAĞLANTILAR FİZİKSEL BAĞLANTILAR

• Ethernet Var
• Ethernet Hızı 1 Gbps
• Ethernet Portu Tipi RJ45
• Ethernet Portu Sayısı 1 adet
• WAN Yok
• USB Yok

GÜVENLİK ve KONTROL GÜVENLİK ve KONTROL

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

GÜÇ ÖZELLİKLERİ GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Giriş Voltajı 12 V
• Akım 1.2 A
• Ethernetten Güç (PoE) Var
• PoE Standardı 802.3at
• PoE Port Sayısı 1 adet

TASARIM TASARIM

• Genişlik 160 mm
• Derinlik 160 mm
• Yükseklik 39 mm

TP-Link Festa F65 Access Point Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı menzil genişletici cihazlar üretici tarafından güncellenmekte ve özelliklerinde iyileştirmeler veya eksiltmeler yapılabilmektedir. Örn: AC1350'den AC1200'e düşüş veya 3 antenden 4 antene artış gibi. Bu gibi değişiklikleri satın almadan önce satıcıdan teyit etmeniz yararınıza olur.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.