Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Sponsorlu
TP-LINK Omada EAP215 köprü kiti Satıcı: netsiparis
6.119,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önce
1 6129
Omada EAP215-BRIGDEKIT 5GHz 867Mbps Long-range Indoor Outdoor Satıcı: Netsiparis
6.068,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯57 dk önce
2 6068.06
Omada EAP215-BRIGDEKIT 5GHz 867Mbps Long-range Indoor Outdoor Satıcı: TelnetBilişim
6.271,62 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯57 dk önce
3 6271.62
TP-Link EAP215-BRIDGE Kıt Outdoor 5 Ghz 867 Mbps Kablosuz Dış Mekan Access Point
Satıcı: TelnetBilişim
6.600,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
4 6600.00
TP-Link Omada EAP215-BRIDGE Kıt 5ghz 867MBPS 5km Ptp Dış Ortam 2 Lı Set Access Poınt
Satıcı: TelnetBilişim
6.600,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
5 6600.00
Tp-Lınk Tp-Lınk Eap215-Brıdge Kıt 5Km Ac1200 Harici Access Poınt 2-Li Set Satıcı: netsipariş
6.851,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
6 6851.40
Tp-Lınk Tp-Lınk Eap215-Brıdge Kıt 5Km Ac1200 Harici Access Poınt 2-Li Set Satıcı: ramazanmutlu
6.904,71 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
7 6904.71
OMADA EAP215-BRIDGE KIT 5GHZ 867MBPS 5KM PTP DIŞ ORTAM 2 LI SET ACCESS POINT Satıcı: UZMANLARPC
7.085,66 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
8 7085.66
TEKNİK ÖZELLİKLER
KABLOSUZ BAĞLANTI
FİZİKSEL BAĞLANTILAR
GÜVENLİK ve KONTROL
GENEL ÖZELLİKLER
GÜÇ ÖZELLİKLERİ
TASARIM