Wi-Fi Standardı:
Veri Hızı Sembolü:
Veri Hızı (6 GHz):
5765 Mbps
Veri Hızı (5 GHz):
2882 Mbps
Veri Hızı (2.4 GHz):
688 Mbps
USB:
Yok
MU-MIMO:
Var
Hüzmeleme:
Var

TP-Link Omada EAP772 Access Point Fiyatları

Tp-Link Omada Eap772 Be9300 Tavan Tipi Üç Bantlı Wi-Fi 7 Access Point

Satıcı: Netsiparis

12.499,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 12499.90
Tp-Lınk Omada Eap772 11000 Mbps Tavan Tıpı Access Poınt

Satıcı: KKDAVM

12.539,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 12539.10
Tp-link Omada EAP772 BE9300 Tavan Tipi Üç Bantlı Wi-Fi 7 Access Point

Satıcı: Arslan Bilgisayar

12.496,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 12506
Tp-Link EAP772

Satıcı: Telnet Bilişim

12.800,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 dk önce

4 12810
Tp-link EAP772 Tavan Tipi BE11000 WİFİ7 Kablosuz Access Point

Satıcı: Netsiparis

12.818,65 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

5 12818.65
TP-Link Omada EAP772 BE9300 Wıfı7 Tavan Tipi Access Poınt

Satıcı: SZRTEKNOLOJİ

13.033,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

6 13033.50
Tp-lınk Omada Eap772 Be9300 Trıband Wıfı7 5760mbps/6ghz/2880mbp/5ghz/574mbps/2.4ghz Access Poınt (ad

Satıcı: Telnet Bilişim

13.095,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

7 13095.00
Tp-Link Omada Eap772 Be9300 Tavan Tipi Üç Bantlı Wi-Fi 7 Access Point Beyaz

Satıcı: NETSİPARİS

13.634,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 13634.20
TP-LINK Omada Eap772 Be9300 Trıband Wıfı7 5760mbps/6ghz/2880mbp/5ghz/574mbps/2.4ghz Access Poınt (ad

Satıcı: NETSİPARİS

13.723,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 13723.70
Omada Tp-Link EAP772 Tavan Tipi BE11000 Wifi7 Kablosuz Access Point

Satıcı: netsiparis

13.824,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

10 13824.80
Omada Tp-Link EAP772 Tavan Tipi BE11000 WİFİ7 Kablosuz Access Point

Satıcı: netsipariş

14.350,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

11 14350.70
Tp-Link EAP772 BE9300 Tavana Monte Üç Bantlı Wi-Fi 7 Access Point 19.439,96 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 19449.96
Tp-Link EAP772 BE9300 Tavana Monte Üç Bantlı Wi-Fi 7 Access Point 19.439,96 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 19449.96
Tp-Link Omada EAP772 688 Mbps 1 Port Tavan Tipi Tri-Band Wi-Fi 7 Access Point 20.983,00 TL + 69,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

14 20993
TP-LINK OMADA EAP772 BE9300 WIFI7 TAVAN TİPİ ACCESS POINT

Satıcı: ZmTeknoloji

22.040,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

15 22040.00
Tp-link EAP772 Tavan Tipi BE11000 WİFİ7 Kablosuz Access Point

Satıcı: ernpazarlama

22.258,62 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

16 22258.62
omada EAP772 BE11000 Wi-Fi7 Access Point (Güç Adaptörü Yok)

Satıcı: UZMANLARPC

22.583,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

17 22583.90
Omada Tp-Link EAP772 Tavan Tipi BE11000 WİFİ7 Kablosuz Access Point

Satıcı: Fiyat Market

24.636,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

18 24636.00

TP-Link Omada EAP772 Access Point Fiyat Geçmişi

TP-Link Omada EAP772 Access Point Temel Özellikleri

5765 Mbps
2882 Mbps
688 Mbps
USB:
Yok
Var
Bluetooth Versiyonu:
5.2
Kapsama Alanı:
140 m²
Ethernet Hızı:
Ethernet Portu Sayısı:
Uzaktan Yönetim:
Var
Ethernetten Güç (PoE):
Var

TP-Link Omada EAP772 Access Point Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER TEKNİK ÖZELLİKLER

KABLOSUZ BAĞLANTI KABLOSUZ BAĞLANTI

• Wi-Fi Var
• Wi-Fi Standardı Wi-Fi 7 (802.11be)
• Wi-Fi Yayını 3 band
• Çalışma Frekansı 2.4 GHz 5 GHz 6 GHz
• Veri Hızı (2.4 GHz) 688 Mbps
• Veri Hızı (5 GHz) 2882 Mbps
• Veri Hızı (6 GHz) 5765 Mbps
• Veri Hızı Sembolü BE9300
• Hüzmeleme Var
• MU-MIMO Var
• OFDMA Var
• Bant Genişliği 320 MHz
• Veri Taşıma Kapasitesi 4096 QAM
• Bluetooth Var
• Bluetooth Versiyonu 5.2
• Anten Tipi Dahili Anten
• Anten Sayısı 6
• Azami Anten Gücü 5 dBi

FİZİKSEL BAĞLANTILAR FİZİKSEL BAĞLANTILAR

• Ethernet Var
• Ethernet Hızı 2.5 Gbps
• Ethernet Portu Tipi RJ45
• Ethernet Portu Sayısı 1 adet
• WAN Yok
• USB Yok

GÜVENLİK ve KONTROL GÜVENLİK ve KONTROL

GÜÇ ÖZELLİKLERİ GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Giriş Voltajı 12 V
• Akım 2.5 A
• Ethernetten Güç (PoE) Var
• PoE Standardı 802.3at
• PoE Port Sayısı 1 adet

TASARIM TASARIM

• Genişlik 220 mm
• Derinlik 220 mm
• Yükseklik 33 mm

TP-Link Omada EAP772 Access Point Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı menzil genişletici cihazlar üretici tarafından güncellenmekte ve özelliklerinde iyileştirmeler veya eksiltmeler yapılabilmektedir. Örn: AC1350'den AC1200'e düşüş veya 3 antenden 4 antene artış gibi. Bu gibi değişiklikleri satın almadan önce satıcıdan teyit etmeniz yararınıza olur.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.