Wi-Fi Standardı:
Veri Hızı Sembolü:
Veri Hızı (6 GHz):
5760 Mbps
Veri Hızı (5 GHz):
2880 Mbps
Veri Hızı (2.4 GHz):
574 Mbps
USB:
Yok
MU-MIMO:
Var
Hüzmeleme:
Var

TP-Link Omada EAP773 Access Point Fiyatları

Omada Tp-link Eap773 Tavan Tipi Be9300 Wifi7 Kablosuz Access Point

Satıcı: nepalbilisim

21.389,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

1 21389.07
Omada Tp-link Eap773 Tavan Tipi Be9300 Wifi7 Kablosuz Access Point

Satıcı: ebz

22.768,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

2 22768.25
Tp-Lınk Tp-Link Eap773 Tavan Tipi Be9300 Wifi7 Kablosuz Access Point

Satıcı: ramazanmutlu

22.933,41 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

3 22933.41
TP-Link Omada EAP773 Tavan Tipi BE9300 Wifi7 Kablosuz Access Point

Satıcı: Nepal Bilişim

23.029,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

4 23029.06
TP-LINK OMADA BE9300 Tavana Monte Üç Bantlı Wi-Fi 7 Access Point

Satıcı: ZmTeknoloji

23.771,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

5 23771.00
Tp-Lınk Omada Eap773 Wıfı7 Be9300 Tavan Tipi Kurumsal Access Point

Satıcı: ramazanmutlu

23.960,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 23960.90
Tp-Link Omada EAP773 BE9300 Üç Bantlı WiFi 7 Tavana Monte Access Point 23.976,04 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 23986.04
Tp-Link Omada EAP773 BE9300 Üç Bantlı WiFi 7 Tavana Monte Access Point 23.976,04 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 23986.04
TP-Link Omada EAP773 9300 Mbps Wi-Fi 7 10G Port Tavan Tipi Access Point

Satıcı: Nepal Bilişim

23.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

9 24009
Omada Tp-Link EAP773 Tavan Tipi BE9300 WİFİ7 Kablosuz Access Point

Satıcı: Nepal Bilişim

25.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

10 25499.00
Tp-Lınk Omada Eap773 Kablosuz Wıfı 7 10G Port X 1 Omada Sdn Tavan Montajlı Access Poınt

Satıcı: Netsiparis

26.662,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 26662.80
Tp-Lınk Tp-Link Eap773 Tavan Tipi Be9300 Wifi7 Kablosuz Access Point

Satıcı: onlinealisverisyap

27.264,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

12 27264.20
Omada Tp-Link EAP773 Tavan Tipi BE9300 WİFİ7 Kablosuz Access Point

Satıcı: netsiparis

27.769,73 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

13 27769.73
Omada Tp-Link EAP773 Tavan Tipi BE9300 WİFİ7 Kablosuz Access Point

Satıcı: SMALLMAN

27.969,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

14 27969.00
TP-LINK Omada Eap773 Tavan Tipi Be9300 Wifi7 Kablosuz Access Point

Satıcı: Pazareyle Sanal Mağazacılık

31.962,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

15 31962.64

TP-Link Omada EAP773 Access Point Fiyat Geçmişi

TP-Link Omada EAP773 Access Point Temel Özellikleri

5760 Mbps
2880 Mbps
574 Mbps
USB:
Yok
Var
Bluetooth Versiyonu:
5.2
Kapsama Alanı:
140 m²
Ethernet Hızı:
Ethernet Portu Sayısı:
Uzaktan Yönetim:
Var
Ethernetten Güç (PoE):
Var
PoE Toplam Güç:
24 W

TP-Link Omada EAP773 Access Point Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER TEKNİK ÖZELLİKLER

KABLOSUZ BAĞLANTI KABLOSUZ BAĞLANTI

• Wi-Fi Var
• Wi-Fi Standardı Wi-Fi 7 (802.11be)
• Wi-Fi Yayını 3 band
• Çalışma Frekansı 2.4 GHz 5 GHz 6 GHz
• Veri Hızı (2.4 GHz) 574 Mbps
• Veri Hızı (5 GHz) 2880 Mbps
• Veri Hızı (6 GHz) 5760 Mbps
• Veri Hızı Sembolü BE9300
• Hüzmeleme Var
• MU-MIMO Var
• OFDMA Var
• Bant Genişliği 320 MHz
• Veri Taşıma Kapasitesi 4096 QAM
• Bluetooth Var
• Bluetooth Versiyonu 5.2
• Anten Tipi Dahili Anten
• Anten Sayısı 6
• Azami Anten Gücü 5 dBi

FİZİKSEL BAĞLANTILAR FİZİKSEL BAĞLANTILAR

• Ethernet Var
• Ethernet Hızı 10 Gbps
• Ethernet Portu Tipi RJ45
• Ethernet Portu Sayısı 1 adet
• WAN Yok
• USB Yok

GÜVENLİK ve KONTROL GÜVENLİK ve KONTROL

GÜÇ ÖZELLİKLERİ GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Giriş Voltajı 12 V
• Akım 2.5 A
• Ethernetten Güç (PoE) Var
• PoE Standardı 802.3at
• PoE Port Sayısı 1 adet
• PoE Toplam Güç 24 W

TASARIM TASARIM

• Genişlik 220 mm
• Derinlik 220 mm
• Yükseklik 32.5 mm

TP-Link Omada EAP773 Access Point Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı menzil genişletici cihazlar üretici tarafından güncellenmekte ve özelliklerinde iyileştirmeler veya eksiltmeler yapılabilmektedir. Örn: AC1350'den AC1200'e düşüş veya 3 antenden 4 antene artış gibi. Bu gibi değişiklikleri satın almadan önce satıcıdan teyit etmeniz yararınıza olur.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.