TP-Link RE315 Repeater

Wi-Fi Standardı:
Veri Hızı Sembolü:
Veri Hızı (5 GHz):
867 Mbps
Veri Hızı (2.4 GHz):
300 Mbps
USB:
Yok
MU-MIMO:
Yok
Ethernet Hızı:
Ethernet Portu Sayısı:

TP-Link RE315 Repeater Fiyatları

Tp-Link Re315 Wi-Fi 5 Menzil Genişletici Ac1200 Mbps (Teşhir) Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: KARAHAN STORE

759,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

1 759.10
TP-Link RE315 | Wi-Fi 5 Menzil Genişletici | AC1200 Mbps | 2 Harici Anten | 1 Ethernet Port | Access Point Modu | EasyMesh | Dual Band | Tüm Modem ve Router Modelleri ile Uyumludur

Satıcı: Hepsiburada | 1305 yorum

999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

2 999.00
Tp-Link Re315 1200 Mbps Wifi Güçlendirici

Satıcı: tulparlife

976,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

3 976.50
TP-Link RE315 | Wi-Fi 5 Menzil Genişletici | AC1200 Mbps | 2 Harici Anten | 1 Ethernet Port | Access Point Modu | EasyMesh | Dual Band | Tüm Modem ve Router Modelleri ile Uyumludur

Satıcı: KARAHANSTORE | 1305 yorum

1.225,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

4 1225.00
TP-Link RE315 AC1200 300 Mbps 2.4 GHz Wi-Fi Access Point

Satıcı: Aykstore

1.279,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

5 1279.75
TP-Link RE315 AC1200 300 Mbps 2.4 GHz Wi-Fi Access Point

Satıcı: vizyonbilgisayar

1.292,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

6 1292.70
TP-Link RE315 1200 Mbps Wifi Güçlendirici

Satıcı: TECHBURADA

1.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

7 1299.00
Tp-Link Re315 1200 Mbps Wifi Güçlendirici

Satıcı: Techburada

1.329,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

8 1329.10
TP-LINK RE315 AC1200 1200Mbps MENZİL GENİŞLETİCİ

Satıcı: TECHBURADA

1.343,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

9 1343.04
TP-LINK AC1200 1200Mbps MENZİL GENİŞLETİCİ

Satıcı: Techburada

1.379,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 1379.00
TP-LINK AC1200 1200Mbps MENZİL GENİŞLETİCİ

Satıcı: İntros

1.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 1399.00
Tp-Link RE315 1200 Mbps Wifi Range Extender-Menzil Genişletici AC1200

Satıcı: Nethouse

1.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

12 1499.00
TP-LINK RE315 AC1200 1200Mbps MENZİL GENİŞLETİCİ

Satıcı: TeknoEvde

1.519,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

13 1519.05
TP-LINK RE315 AC1200 Menzil Genişletici Priz Tip

Satıcı: onlinealisverisyap

1.811,16 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

14 1811.16
TP-LINK RE315 AC1200 Menzil Genişletici Priz Tip

Satıcı: ZmTeknoloji

1.811,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

15 1811.57
Tp-Link Re315 1200 Mbps Wi-Fi Range Extender-Menzil Genişletici Ac1200 Siyah

Satıcı: NETSİPARİS

1.959,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

16 1959.90

TP-Link RE315 Repeater Fiyat Geçmişi

TP-Link RE315 Repeater Temel Özellikleri

867 Mbps
300 Mbps
USB:
Yok
Uzaktan Yönetim:
Var

TP-Link RE315 Repeater Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER TEKNİK ÖZELLİKLER

KABLOSUZ BAĞLANTI KABLOSUZ BAĞLANTI

FİZİKSEL BAĞLANTILAR FİZİKSEL BAĞLANTILAR

• Ethernet Var
• Ethernet Hızı 0.1 Gbps
• Ethernet Portu Tipi RJ45
• Ethernet Portu Sayısı 1 adet
• WAN Yok
• USB Yok

GÜVENLİK ve KONTROL GÜVENLİK ve KONTROL

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM TASARIM

• Genişlik 89 mm
• Derinlik 35 mm
• Yükseklik 124 mm

TP-Link RE315 Repeater Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı menzil genişletici cihazlar üretici tarafından güncellenmekte ve özelliklerinde iyileştirmeler veya eksiltmeler yapılabilmektedir. Örn: AC1350'den AC1200'e düşüş veya 3 antenden 4 antene artış gibi. Bu gibi değişiklikleri satın almadan önce satıcıdan teyit etmeniz yararınıza olur.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.