Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Ubiquiti (UBNT) LITEBEAM AC LBE-5AC-LR 26dbi 450mbps 5ghz 30km Harici Access Point Satıcı: Hostvera Bilişim
10.000,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
1 10000.00
Ubiquiti Litebeam Ac Lbe-5Ac-Lr Kablosuz Köprü Gige
Satıcı: ylmzhome
17.532,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
2 17532.50
Ubiquiti Ubnt Litebeam 5AC Long-Range (LBE-5AC-LR)
Satıcı: koçlar grup ticaret | 1 yorum
18.455,25 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
3 18455.25
Ubiquiti Lıtebeam Ac Access Poınt (LBE-5AC-LR)
Satıcı: koçlar grup ticaret
34.914,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
4 34914.00
TEKNİK ÖZELLİKLER
KABLOSUZ BAĞLANTI
FİZİKSEL BAĞLANTILAR
GÜÇ ÖZELLİKLERİ
TASARIM