Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
49 dk önceki fiyat
1 3049 Ubiquiti UBNT LAP-120 16 dBi 120DRC Sektör Access Point 3.149,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
2 3149.00 Ubiquiti Lap-120 Lıtebeam 1 Port 5Ghz 16Dbı 450+Mbps Aırmax AntenSatıcı: onlinealisverisyap
3.399,22 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önceki fiyat
3 3399.22 UBIQUITI (UBNT) LITEAP AC LAP-120 16dbi 450mbps 5ghz 15+km Harici Access PointSatıcı: onlinealisverisyap
3.379,10 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 3389.1 UBIQUITI (UBNT) LITEAP AC LAP-120 16dbi 450mbps 5ghz 15+km Harici Access PointSatıcı: Wifidepo
3.415,85 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 3425.85 Ubiquiti Liteap Ac Lap-120 450 Mbps 5 Ghz Sektor Access PointSatıcı: Dualpazar
3.491,92 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 3491.92 Ubiquiti UBNT LAP-120 16 dBi 120DRC Sektör Access PointSatıcı: incehesap
3.518,44 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
7 3518.44 UBIQUITI (UBNT) Ubnt Litebeam 5ac Ap 16dbi 120 Deg (lap-120)Satıcı: Akershop
3.526,65 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 dk önceki fiyat
8 3526.65 Ubiquiti LiteAP AC LAP-120 450 Mbps 5 Ghz Sektör Access PointSatıcı: ramazanmutlu
3.584,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
9 3584.90 Ubiquiti LiteAP AC LAP-120 450 Mbps 5 Ghz Sektör Access PointSatıcı: onlinealisverisyap
3.606,68 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
10 3606.68 Ubiquiti Ubnt LAP-120 16BI 120 Derece Sektör Anten+ApSatıcı: verofis | 3 yorum
3.690,14 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
11 3690.14 Ubiquiti LiteAP AC LAP-120 450 Mbps 5 Ghz Sektör Access PointSatıcı: pazarola
3.703,46 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
12 3703.46 UBIQUITI (UBNT) LITEAP AC LAP-120 16dbi 450mbps 5ghz 15+km Harici Access PointSatıcı: ZMTEKNOLOJİ
3.704,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
13 3704.00 UBIQUITI LAP-120, LITEAP AC, 5Ghz, 450Mbps, 15Km Menzil, Dış Ortam, Access PointSatıcı: Ptd Bilişim
3.736,07 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
14 3746.07 Ubiquiti LiteAP AC LAP-120 450 Mbps 5 Ghz Sektör Access PointSatıcı: dualpazar
3.800,46 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
15 3800.46 UBIQUITI (UBNT) Ubnt Lıtebeam (LAP-120) 5ac Ghz 2x2 Mımo Aırmax 120 Derece 16dbi 450mbps Access Point(ADAPTÖR DAHİL)Satıcı: ADANET
4.105,29 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 dk önceki fiyat
16 4105.29 UBIQUITI (UBNT) LITEAP AC LAP-120 16dbi 450mbps 5ghz 15+km Harici Access PointSatıcı: onlinealisverisyap
4.234,61 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
17 4234.61 Ubiquiti (Ubnt) Litebeam Lap120 1 Port Gigabit 450Mbps Access PointSatıcı: SNDavm
4.236,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
18 4236.60 UBIQUITI (UBNT) LITEBEAM LAP-120 1 Port Gigabit 450Mbps Access PointSatıcı: SNDavm
4.608,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önceki fiyat
19 4608.00 Ubiquiti Litebeam 2x2 Mimo Airmax Ac Sektör Access POINT-LAP-120Satıcı: Akıllıbagaj
8.907,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯9 dk önceki fiyat
20 8907.90