Wi-Fi Standardı:
Veri Hızı (5 GHz):
450 Mbps
Ethernet Hızı:
Ethernet Portu Sayısı:
Ethernetten Güç (PoE):
Var

Ubiquiti LiteBeam AC Gen2 PTP/CPE Fiyatları

Ubiquiti Litebeam AC GEN2 LBE-5AC-GEN2 450 Mbps 5 Ghz Dış Mekan Access Point

Satıcı: 724alsak

5.105,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

1 5105.70
Ubiquiti LBE-5AC-GEN2 Litebeam 5AC Gen2 5GHz 23DBI PTP Erişim Noktası Tek Anten

Satıcı: 724alsak | 27 yorum

5.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

2 5500.00
UBIQUITI LBE-5AC-Gen2, LiteBeam, 5Ghz, 450Mbps, 23dBi Anten, 20Km Menzil CPE

Satıcı: Nettec

5.842,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 5842.50
Ubıquıtı LBE-5AC-GEN2 5ghz 23DBI 2x2 Mımo 20KM Ptp Dış Ortam Access Poınt(Adaptörlü) - Çok Renkli

Satıcı: Söğütticaret

7.696,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

4 7696.70
UBIQUITI (UBNT) UBNT GHz LITE BEAM AC,GEN2 LBE-5AC-GEN2

Satıcı: 724Alsak

7.917,48 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 7917.48
UBIQUITI (UBNT) UbıQuıtı Lbe-5ac-gen2, Litebeam, 5ghz, 450mbps, 23dbi Anten, 20km Menzil Cpe

Satıcı: Prope Güvenlik

9.764,77 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 9764.77
UBIQUITI LBE-5AC-Gen2, LiteBeam, 5Ghz, 450Mbps, 23dBi Anten, 20Km Menzil CPE

Satıcı: Prope Güvenlik

9.764,77 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 9764.77
Ubiquiti Kablosuz Lan Lbe-5Ac-Gen2

Satıcı: ylmzhome

12.873,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 12873.90
Ubiquiti Litebeam AC GEN2 LBE-5AC-GEN2 450 Mbps 5 Ghz Dış Mekan Access Point

Satıcı: ernpazarlama

14.679,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

9 14679.12

Ubiquiti LiteBeam AC Gen2 PTP/CPE Fiyat Geçmişi

Ubiquiti LiteBeam AC Gen2 PTP/CPE Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER TEKNİK ÖZELLİKLER

• Fonksiyonlar PTP/CPE
• Bellek 64 MB

KABLOSUZ BAĞLANTI KABLOSUZ BAĞLANTI

FİZİKSEL BAĞLANTILAR FİZİKSEL BAĞLANTILAR

GÜÇ ÖZELLİKLERİ GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Giriş Voltajı 24 V
• Akım 0.3 A
• Ethernetten Güç (PoE) Var
• PoE Standardı Pasif

TASARIM TASARIM

• Genişlik 358 mm
• Derinlik 272 mm
• Yükseklik 273 mm

Ubiquiti LiteBeam AC Gen2 PTP/CPE Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı menzil genişletici cihazlar üretici tarafından güncellenmekte ve özelliklerinde iyileştirmeler veya eksiltmeler yapılabilmektedir. Örn: AC1350'den AC1200'e düşüş veya 3 antenden 4 antene artış gibi. Bu gibi değişiklikleri satın almadan önce satıcıdan teyit etmeniz yararınıza olur.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.