Wi-Fi Standardı:
Veri Hızı (2.4 GHz):
100 Mbps
Ethernet Hızı:
Ethernet Portu Sayısı:
Ethernetten Güç (PoE):
Var

Ubiquiti LiteBeam M5 PTP/CPE Fiyatları

Ubiquiti Ağları LBE-M5-23 100Mbit / s Beyaz Köprü ve Tekrarlayıcı

Satıcı: Wifidepo

2.859,93 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

1 2869.93
Ubnt Ubiquiti Lbe-M5-23 Litebeam M5 23 5Ghz 23Dbi Ptp Ap

Satıcı: WifiDepo

2.747,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

2 2747.70
Ubiquiti Litebeam M5 LBE-M5-23 5 GHz 23 dBi Dış Mekan Anten

Satıcı: wifi-depo

2.788,72 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

3 2788.72
UBIQUITI (UBNT) LITEBEAM M5 LBE-M5-23 23dbi 100mbps 5ghz 20km Harici Access Point

Satıcı: Wifidepo

2.830,56 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

4 2830.56
UBIQUITI (UBNT) LITEBEAM M5 LBE-M5-23 23dbi 100mbps 5ghz 20km Harici Access Point

Satıcı: ZmTeknoloji

2.883,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 2883.91
Ubıquıtı (Ubnt) Lıtebeam M5 Lbe-M5-23 23Dbi 100Mbps 5Ghz 20Km Harici Access Point

Satıcı: ZmTeknoloji

2.940,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

6 2940.70
Ubiquiti Litebeam M5 LBE-M5-23 5 GHz 23 dBi Dış Mekan Anten

Satıcı: onlinealisverisyap

2.943,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

7 2943.13
UBIQUITI (UBNT) LITEBEAM M5 LBE-M5-23 23dbi 100mbps 5ghz 20km Harici Access Point

Satıcı: ramazanmutlu

2.964,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

8 2964.08
Ubiquiti LBE-M5 – 23 ağ/yöneltici

Satıcı: netsiparis

3.014,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

9 3024.03
UBIQUITI (UBNT) Ubiquiti UBNT Litebeam 5 Ghz 23 Dbi M5 Lbe-m5-23 Dış Mekan Anten

Satıcı: 724Alsak

3.100,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

10 3100.00
Ubiquiti UBNTi LiteBeam LBE-M5-23 5Ghz, 23dBi Airmax

Satıcı: BtB AVM

3.139,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

11 3139.12
UBIQUITI LBE-M5-23 LITEBEAM M5 5 GHZ 20 KM 23 DBI PTP DIŞ ORTAM ACCESS POINT

Satıcı: netsiparis

3.151,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

12 3151.88
UBIQUITI (UBNT) Ubıquıtı Lbe-m5-23 Lıtebeam M5 5 Ghz 20 Km 23 Dbı Ptp Dış Ortam Access Poınt

Satıcı: NETSİPARİS

3.274,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

13 3274.90
Ubiquiti Ubıquıtı (Ubnt) Lıtebeam M5 Lbe-M5-23 23DBI 100MBPS 5ghz 20KM Harici Access Point

Satıcı: Hızlı Stok

4.335,95 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

14 4335.95
Ubiquiti Ubıquıtı Litebeam M5 Lbe-M5-23 5 Ghz 23DBI Directional Anten Access Point

Satıcı: Hızlı Stok

4.491,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

15 4491.03

Ubiquiti LiteBeam M5 PTP/CPE Fiyat Geçmişi

Ubiquiti LiteBeam M5 PTP/CPE Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER TEKNİK ÖZELLİKLER

• Fonksiyonlar PTP/CPE
• Bellek 64 MB
• İşlemci Frekansı 0.53 GHz

KABLOSUZ BAĞLANTI KABLOSUZ BAĞLANTI

FİZİKSEL BAĞLANTILAR FİZİKSEL BAĞLANTILAR

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

GÜÇ ÖZELLİKLERİ GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Giriş Voltajı 24 V
• Akım 0.2 A
• Ethernetten Güç (PoE) Var
• PoE Standardı Pasif

TASARIM TASARIM

• Genişlik 362 mm
• Derinlik 267 mm
• Yükseklik 184 mm

Ubiquiti LiteBeam M5 PTP/CPE İle En Çok Karşılaştırılan Menzil Genişleticiler

Ubiquiti LiteBeam M5 PTP/CPE Yorumları (1 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Tarık 5* Profil Resmi

5 yorum

Tarık 5* catıya koysam komşunu 2.4 ghz wifisini almazmı
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
2 yıl önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı menzil genişletici cihazlar üretici tarafından güncellenmekte ve özelliklerinde iyileştirmeler veya eksiltmeler yapılabilmektedir. Örn: AC1350'den AC1200'e düşüş veya 3 antenden 4 antene artış gibi. Bu gibi değişiklikleri satın almadan önce satıcıdan teyit etmeniz yararınıza olur.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.