Wi-Fi Standardı:
Ethernet Hızı:
Ethernet Portu Sayısı:
Ethernetten Güç (PoE):
Var

Ubiquiti NanoStation 5AC Loco PTP/CPE Fiyatları

UBIQUITI LOCO5AC 5GHZ NANOSTATION (LOCO5AC)

Satıcı: WiFi-Depo | 6 yorum

2.754,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

1 2754.57
Ubnt Ubiquiti Ns-5Acl Nanostation 5Ac Loco (Adaptörsüz)

Satıcı: WifiDepo

2.760,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 2760.00
Ubiquiti Nanostation AC Loco5AC 450 Mbps 5 Ghz Acces Point

Satıcı: wifi-depo

2.801,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

3 2801.20
Ubnt Ubiquiti NS-5ACL NanoStation 5AC Loco (Adaptörsüz)

Satıcı: Wifidepo

2.843,18 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

4 2843.18
UBIQUITI Nanostation Loco5AC 450mbps 5GHz Kablosuz Access Point

Satıcı: Wifidepo

2.872,74 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

5 2882.74
UBIQUITI (UBNT) NANOSTATION AC LOCO 5AC 13dbi 450mbps 5ghz 10+km Harici Access Point

Satıcı: ZmTeknoloji

3.111,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

6 3111.00
Ubıquıtı (Ubnt) Nanostatıon Ac Loco 5Ac 13Dbi 450Mbps 5Ghz 10+Km Harici Access Point

Satıcı: ZmTeknoloji

3.124,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 3124.80
Ubiquiti Nanostation AC Loco5AC 450 Mbps 5 Ghz Acces Point

Satıcı: onlinealisverisyap

3.183,34 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

8 3183.34
UBIQUITI (UBNT) NANOSTATION AC LOCO 5AC 13dbi 450mbps 5ghz 10+km Harici Access Point

Satıcı: ramazanmutlu

3.255,95 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

9 3255.95
UBIQUITI LOCO5AC 5GHZ NANOSTATION (LOCO5AC)

Satıcı: netsiparis

3.340,61 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

10 3340.61
Ubiquiti Nanostation AC Loco5AC 450 Mbps 5 Ghz Acces Point

Satıcı: dualpazar

3.450,31 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

11 3450.31
Ubiquiti LOCO5AC 5GHZ NANOSTATION (LOCO5AC)

Satıcı: zmteknoloji

3.518,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

12 3518.55
Ubiquiti Airmax Nanostation 5AC Loco Loco 5AC-5

Satıcı: MASAY TEKNOLOJİ

4.200,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

13 4200.00
Ubiquiti LOCO5AC 5GHZ NANOSTATION (LOCO5AC)

Satıcı: Arey Teknoloji

4.990,29 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

14 4990.29
Ubiquiti Nanostation Loco5Ac 450Mbps 5Ghz Kablosuz Access Point (Çok Renkli)

Satıcı: Toy Fox

6.607,99 TL + Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

15 6617.99

Ubiquiti NanoStation 5AC Loco PTP/CPE Fiyat Geçmişi

Ubiquiti NanoStation 5AC Loco PTP/CPE Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER TEKNİK ÖZELLİKLER

• Fonksiyonlar PTP/CPE
• Bellek 128 MB

KABLOSUZ BAĞLANTI KABLOSUZ BAĞLANTI

FİZİKSEL BAĞLANTILAR FİZİKSEL BAĞLANTILAR

GÜÇ ÖZELLİKLERİ GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Ethernetten Güç (PoE) Var
• PoE Standardı Pasif

TASARIM TASARIM

• Genişlik 179 mm
• Derinlik 78 mm
• Yükseklik 59 mm

Ubiquiti NanoStation 5AC Loco PTP/CPE Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı menzil genişletici cihazlar üretici tarafından güncellenmekte ve özelliklerinde iyileştirmeler veya eksiltmeler yapılabilmektedir. Örn: AC1350'den AC1200'e düşüş veya 3 antenden 4 antene artış gibi. Bu gibi değişiklikleri satın almadan önce satıcıdan teyit etmeniz yararınıza olur.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.