Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
1 saat önceki fiyat
1 2339 Ubiquiti NanoStation M LocoM5 5Ghz 13dBi 10km+ Dış Ortam CPESatıcı: Hkare
2.566,94 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
2 2566.94 Ubiquiti Nanostation M Loco M5 150 Mbps 5 Ghz Dış Mekan Access PointSatıcı: Teknortak
2.619,15 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
3 2619.15 Ubiquiti Ubnt Loco M5 5Ghz Indoor/Outdoor Airmax 13Dbi Cpe 150Mbps+ 10Km Access PointSatıcı: Teknortak | 7 yorum
2.649,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
4 2649.00 Ubiquiti Nanostation M Loco M5 150 Mbps 5 Ghz Dış Mekan Access PointSatıcı: Hkare
2.654,34 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
5 2654.34 Ubiquiti Ubnt Loco M5, 5Ghz Indoor/Outdoor Airmax 13Dbi Cpe 150Mbps+ 10Km Access PointSatıcı: onlinealisverisyap
2.730,66 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önceki fiyat
6 2730.66 UBIQUITI (UBNT) NANOSTATION LOCO M5 13dbi 150mbps 5ghz 10+km Harici Access PointSatıcı: onlinealisverisyap
2.713,90 TL + Kargo Siteye Git ❯37 dk önceki fiyat
7 2723.9 UBIQUITI 5GHZ LOCO M5 MIMO AIRMAX (LOCOM5)Satıcı: Teknortak
2.894,27 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
8 2894.27 UBIQUITI (UBNT) UBIQUITI (UBNT) NanoStation Loco M5 1 Port 300Mbps Access Point 13 dBi Anten 5GhZSatıcı: onlinealisverisyap
2.903,03 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
9 2903.03 UBIQUITI LOCOM5, Nano Station, 5Ghz, 150Mbs, 10Km Menzil, Dış Ortam CPESatıcı: Ptd Bilişim
2.923,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
10 2923.90 Ubıquıtı (Ubnt) Ubıquıtı Locom5, Nano Station, 5Ghz, 150Mbs, 10Km Menzil, Dis Ortam Cpe 2.934,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
11 2934.50 UBIQUITI (UBNT) NANOSTATION LOCO M5 13dbi 150mbps 5ghz 10+km Harici Access PointSatıcı: ZMTEKNOLOJİ
2.956,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
12 2956.00 UBIQUITI (UBNT) UBIQUITI (UBNT) NanoStation Loco M5 1 Port 300Mbps Access Point 13 dBi Anten 5GhZSatıcı: atlasbilgisayarnet
2.970,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
13 2970.00 Ubiquiti Nanostation Loco M5 5 GHz AirMax, 802.11, 13 dBi anten, 23 dBm (LOCOM5 *)Satıcı: Webdukkan
2.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önceki fiyat
14 2999.00 UBIQUITI LOCOM5, Nano Station, 5Ghz, 150Mbs, 10Km Menzil, Dış Ortam CPESatıcı: UZMANLARPC
3.058,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
15 3058.54 Ubiquiti Ubnt NanoStation LocoM5 5 GHz Access PointSatıcı: Dualpazar
3.115,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
16 3115.20 UBIQUITI (UBNT) NANOSTATION LOCO M5 13dbi 150mbps 5ghz 10+km Harici Access PointSatıcı: onlinealisverisyap
3.394,75 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
17 3394.75 Ubiquiti (Ubnt) Nanostation Loco M5 1 Port 300Mbps Access Point 13 Dbi Anten 5GhzSatıcı: SNDavm
3.538,16 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
18 3538.16 Ubıquıtı Nanostatıon Loco M5 5ghz Indoor/outdoorSatıcı: MolekuL
3.646,66 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
19 3646.66