Wi-Fi Standardı:
Veri Hızı (2.4 GHz):
150 Mbps
MU-MIMO:
Yok
Hüzmeleme:
Yok
Kapsama Mesafesi:
8000 m
Ethernet Hızı:
Ethernet Portu Sayısı:
Ethernetten Güç (PoE):
Var

Ubiquiti NanoStation NSM2 Access Point Fiyatları

Ubiquiti UBNT NANOSTATION M2 2.4GHz Indoor/Outdoor airMax 11dBi CPE 150Mbps+ 13km Access Point

Satıcı: Garaj Online

4.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 dk önce

1 4409
Ubiquiti NSM2 Nanostation M2 150 Mbps 2.4 Ghz Access Point

Satıcı: GarajOnline

4.306,39 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

2 4306.39
Ubiquiti NSM2 Nanostation M2 150 Mbps 2.4 Ghz Access Point

Satıcı: hmdbilgisayar

4.363,79 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

3 4363.79
UBIQUITI (UBNT) NANOSTATION NSM2 11dbi 150mbps 2.4ghz 13 km Harici Access Point

Satıcı: ZmTeknoloji

4.753,23 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 4753.23
Ubiquiti Nanostation M2 NSM2 2.4 Ghz AirMax 150 Mbps Access Point 4.700,00 TL + 69,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

4 dk önce

5 4710
UBIQUITI (UBNT) NANOSTATION NSM2 11dbi 150mbps 2.4ghz 13+km Harici Access Point

Satıcı: ramazanmutlu

4.817,45 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

6 4817.45
Ubıquıtı (Ubnt) Nanostatıon Nsm2 11Dbi 150Mbps 2.4Ghz 13 Km Harici Access Point

Satıcı: ZmTeknoloji

4.849,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 4849.40
Ubıquıtı (Ubnt) Nanostatıon Nsm2 11Dbi 150Mbps 2.4Ghz 13 Km Harici Access Point

Satıcı: onlinealisverisyap

4.884,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 4884.00
Ubiquiti UBNT NanoStation M2 2.4 GHz MIMO AirMAX (NSM2)

Satıcı: GarajOnline | 9 yorum

4.946,32 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 4946.32
UBIQUITI (UBNT) NANOSTATION NSM2 11dbi 150mbps 2.4ghz 13+km Harici Access Point

Satıcı: ZMTEKNOLOJİ

5.389,85 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

10 5389.85
UBIQUITI 2.4 GHZ NANO MIMO AIRMAX (NSM2)

Satıcı: onlinealisverisyap

5.421,36 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 5421.36
Ubiquiti NSM2 | NANOSTATION M2 2.4GHz Indoor / Outdoor AirMax 11dBi CPE 150Mbps+ 13km Access Point

Satıcı: Rugo Bilişim

5.472,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

12 5472.00
UBIQUITI 2.4 GHZ NANO MIMO AIRMAX (NSM2)

Satıcı: dualpazar

5.541,41 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 5541.41

Ubiquiti NanoStation NSM2 Access Point Fiyat Geçmişi

Ubiquiti NanoStation NSM2 Access Point Temel Özellikleri

150 Mbps
Yok
8000 m
Var

Ubiquiti NanoStation NSM2 Access Point Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER TEKNİK ÖZELLİKLER

• Fonksiyonlar Access Point
• Bellek 32 MB
• Dahili Depolama 8 MB
• Kapsama Mesafesi 8000 m

KABLOSUZ BAĞLANTI KABLOSUZ BAĞLANTI

FİZİKSEL BAĞLANTILAR FİZİKSEL BAĞLANTILAR

GÜÇ ÖZELLİKLERİ GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Ethernetten Güç (PoE) Var
• PoE Standardı Pasif
• PoE Port Sayısı 1 adet

TASARIM TASARIM

• Genişlik 294 mm
• Derinlik 31 mm
• Yükseklik 80 mm

Ubiquiti NanoStation NSM2 Access Point Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı menzil genişletici cihazlar üretici tarafından güncellenmekte ve özelliklerinde iyileştirmeler veya eksiltmeler yapılabilmektedir. Örn: AC1350'den AC1200'e düşüş veya 3 antenden 4 antene artış gibi. Bu gibi değişiklikleri satın almadan önce satıcıdan teyit etmeniz yararınıza olur.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.