Wi-Fi Standardı:
Veri Hızı (5 GHz):
150 Mbps
MU-MIMO:
Yok
Hüzmeleme:
Yok
Kapsama Mesafesi:
8000 m
Ethernet Hızı:
Ethernet Portu Sayısı:
Ethernetten Güç (PoE):
Var

Ubiquiti NanoStation NSM5 Access Point Fiyatları

Ubiquiti Nanostation M5 AirMax NSM5 5Ghz Indoor/Outdoor Access Point 4.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 4799.00
Ubiquiti Nsm5 Nanostation 5 Mimo Cpe Airmax Eu 4.886,80 TL + Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

2 4896.8
UBIQUITI (UBNT) NANOSTATION NSM5 16dbi 150mbps 5ghz 15+km Harici Access Point

Satıcı: incehesap

4.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

3 4999.00
Ubiquiti Nsm5 Nanostation 5 Mimo Cpe Airmax Eu

Satıcı: Netsiparis

5.154,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

4 5154.00
Ubiquiti NSM5 Nanostation M5 150 Mbps 5 Ghz Dış Mekan Access Point

Satıcı: KraftOnline

5.173,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

5 5173.50
Ubiquiti NSM5 Nanostation M5 150 Mbps 5 Ghz Dış Mekan Access Point

Satıcı: unitech

5.205,79 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

6 5205.79
Ubiquiti UBNT NANOSTATION M5 , NSM5 , 5GHz Indoor/Outdoor airMax 16dBi CPE 150Mbps+ Access Point

Satıcı: ASEMPİ | 6 yorum

5.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

7 5299.00
UBIQUITI (UBNT) NANOSTATION NSM5 16dbi 150mbps 5ghz 15+km Harici Access Point

Satıcı: ZmTeknoloji

5.327,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

8 5327.75
UBIQUITI (UBNT) NANOSTATION NSM5 16dbi 150mbps 5ghz 15+km Harici Access Point

Satıcı: incehesap

5.329,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 5329.00
Ubıquıtı 5Ghz Nanostatıon M5 16Dbı 2X2 Mımo Aırmax (Nsm5)

Satıcı: Ucuz Sepet

5.408,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

10 5408.60
Ubiquiti NSM5 Nanostation M5 150 Mbps 5 Ghz Dış Mekan Access Point

Satıcı: dualpazar

5.541,41 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

11 5541.41
UBIQUITI (UBNT) NANOSTATION NSM5 16dbi 150mbps 5ghz 15+km Harici Access Point

Satıcı: Kraft Online

5.808,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

12 5808.30
UBIQUITI (UBNT) NANOSTATION NSM5 16dbi 150mbps 5ghz 15+km Harici Access Point

Satıcı: ZMTEKNOLOJİ

6.042,62 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

13 6042.62
Ubıquıtı 5ghz Nanostatıon M5 16DBI 2x2 Mımo Aırmax (Nsm5)

Satıcı: İntekzo

6.258,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

14 6258.00
UbıQuıtı 5ghz Nanostatıon M5 16dbı 2x2 Mımo Aırmax (nsm5)

Satıcı: ONTECH BİLİŞİM GÜVENLİK

6.290,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

15 6290.09

Ubiquiti NanoStation NSM5 Access Point Fiyat Geçmişi

Ubiquiti NanoStation NSM5 Access Point Temel Özellikleri

150 Mbps
Yok
8000 m
Var

Ubiquiti NanoStation NSM5 Access Point Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER TEKNİK ÖZELLİKLER

• Fonksiyonlar Access Point
• Bellek 32 MB
• Dahili Depolama 8 MB
• Kapsama Mesafesi 8000 m

KABLOSUZ BAĞLANTI KABLOSUZ BAĞLANTI

FİZİKSEL BAĞLANTILAR FİZİKSEL BAĞLANTILAR

GÜÇ ÖZELLİKLERİ GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Ethernetten Güç (PoE) Var
• PoE Standardı Pasif
• PoE Port Sayısı 1 adet

TASARIM TASARIM

• Genişlik 294 mm
• Derinlik 31 mm
• Yükseklik 80 mm

Ubiquiti NanoStation NSM5 Access Point Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı menzil genişletici cihazlar üretici tarafından güncellenmekte ve özelliklerinde iyileştirmeler veya eksiltmeler yapılabilmektedir. Örn: AC1350'den AC1200'e düşüş veya 3 antenden 4 antene artış gibi. Bu gibi değişiklikleri satın almadan önce satıcıdan teyit etmeniz yararınıza olur.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.