Wi-Fi Standardı:
Veri Hızı (5 GHz):
450 Mbps
USB:
Yok
Ethernet Hızı:
Ethernet Portu Sayısı:
Uzaktan Yönetim:
Var
Ethernetten Güç (PoE):
Var

Ubiquiti PowerBeam 5AC Gen2 PTP/CPE Fiyatları

Ubiquiti Powerbeam PBE-5AC-GEN2

Satıcı: Wifidepo

6.228,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

1 6238.07
Ubnt Ubiquiti Pbe-5Ac-Gen2 Outdoor Ap

Satıcı: WifiDepo

6.258,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 6258.70
Ubiquiti PowerBeam AC PBE-5AC-Gen2 5Ghz 25dBi 25km+ Dış Bridge

Satıcı: wifi-depo

6.441,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

3 6441.11
UBIQUITI (UBNT) POWERBEAM AC PBE-5AC-Gen2 25dbi 450mbps 5ghz 25km Harici Access Point

Satıcı: Wifidepo

6.514,61 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

4 6514.61
UBIQUITI (UBNT) Ubiquiti UBNT Pbe-5ac-gen2 Powerbeam 25 Dbi 5ghz 450mbps Noktadan Noktaya Internet

Satıcı: Wifidepo

6.711,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 saat önce

5 6711.30
Ubiquiti PBE-5AC-GEN2 Outdor Ap

Satıcı: WiFi-Depo | 1 yorum

6.727,23 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

6 6727.23
Ubiquiti PowerBeam 5AC Gen2 PBE-5AC-GEN2 Access Point

Satıcı: ebz

6.791,78 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

7 6791.78
UBIQUITI (UBNT) POWERBEAM AC PBE-5AC-Gen2 25dbi 450mbps 5ghz 25km Harici Access Point

Satıcı: ZmTeknoloji

6.971,67 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 6971.67
UBIQUITI (UBNT) POWERBEAM AC PBE-5AC-Gen2 25dbi 450mbps 5ghz 25km Harici Access Point

Satıcı: ramazanmutlu

6.980,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

9 6980.20
Ubiquiti PowerBeam AC PBE-5AC-GEN2 Gen2 Anten 7.035,00 TL + 69,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

10 7045
Ubıquıtı (Ubnt) Powerbeam Ac Pbe-5Ac-Gen2 25Dbi 450Mbps 5Ghz 25Km Harici Access Point

Satıcı: ZmTeknoloji

7.114,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 7114.50
UBIQUITI 5GHZ POWERBEAM AC (PBE-5AC-GEN2)

Satıcı: netsiparis

7.498,56 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

12 7498.56
Ubiquiti (UBNT) PowerBeam AC PBE-5AC-Gen2 5Ghz 25dBi 450Mbps 25km+ DOrtam Bridge

Satıcı: dualpazar

8.259,83 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

13 8259.83
UBIQUITI PBE-5AC-Gen2, PowerBeam, 450Mbps, 5Ghz, 25dBi Anten, Dış Ortam Access Point

Satıcı: corebilgisayar

8.543,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 8543.60
UBIQUITI (UBNT) UBIQUITI (UBNT) POWERBEAM AC PBE-5AC-Gen2 25dbi 450mbps 5ghz 25km Harici Access Point

Satıcı: Teknoteg

8.847,63 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 saat önce

15 8847.63
Ubiquiti Ubıquıtı PBE-5AC-GEN2 5 Ghz Access Point

Satıcı: Hızlı Stok

9.970,98 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

16 9970.98

Ubiquiti PowerBeam 5AC Gen2 PTP/CPE Fiyat Geçmişi

Ubiquiti PowerBeam 5AC Gen2 PTP/CPE Temel Özellikleri

450 Mbps
USB:
Yok
Var

Ubiquiti PowerBeam 5AC Gen2 PTP/CPE Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER TEKNİK ÖZELLİKLER

• Fonksiyonlar PTP/CPE
• Bellek 64 MB

KABLOSUZ BAĞLANTI KABLOSUZ BAĞLANTI

FİZİKSEL BAĞLANTILAR FİZİKSEL BAĞLANTILAR

• Ethernet Var
• Ethernet Hızı 1 Gbps
• Ethernet Portu Tipi RJ45
• Ethernet Portu Sayısı 1 adet
• WAN Yok
• USB Yok

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

GÜÇ ÖZELLİKLERİ GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Giriş Voltajı 24 V
• Akım 0.5 A
• Ethernetten Güç (PoE) Var
• PoE Standardı Pasif

TASARIM TASARIM

• Genişlik 420 mm
• Derinlik 420 mm
• Yükseklik 230 mm

Ubiquiti PowerBeam 5AC Gen2 PTP/CPE Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı menzil genişletici cihazlar üretici tarafından güncellenmekte ve özelliklerinde iyileştirmeler veya eksiltmeler yapılabilmektedir. Örn: AC1350'den AC1200'e düşüş veya 3 antenden 4 antene artış gibi. Bu gibi değişiklikleri satın almadan önce satıcıdan teyit etmeniz yararınıza olur.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.