Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
2 saat önceki fiyat
1 7849.00 UBIQUITI POWERBEAM 5AC 620MM (PBE-5AC-620)Satıcı: incehesap
8.280,26 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
2 8280.26 UBIQUITI (UBNT) POWERBEAM AC PBE-5AC-620 29dbi 450mbps 5ghz 30km Harici Access PointSatıcı: Wifidepo
8.355,69 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 8365.69 Ubiquiti PBE-5AC-620 ağ/yönelticiSatıcı: Hema Bilişim
8.365,71 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
4 8365.71 Ubiquiti PBE-5AC-620 450 Mbps Wireless Anten 8.475,00 TL + 69,00 TL Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 8485 Ubıquıtı Powerbeam 5Ac 620Mm (Pbe-5Ac-620) 8.827,88 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 8827.88 UBIQUITI POWERBEAM AC PBE-5AC-620 29dbi 450mbps 5ghz 30km Harici Access Point 8.824,34 TL + Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
7 8834.34 Ubiquiti PBE-5AC-620 450 Mbps Wireless AntenSatıcı: İnce hesap
8.919,32 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
8 8919.32 Ubıquıtı Powerbeam 5Ac 620Mm (Pbe-5Ac-620)Satıcı: Bizedebak
9.101,95 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
9 9101.95 UBIQUITI (UBNT) POWERBEAM AC PBE-5AC-620 29dbi 450mbps 5ghz 30km Harici Access PointSatıcı: ZMTEKNOLOJİ
9.341,28 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
10 9341.28 UBIQUITI POWERBEAM 5AC 620MM (PBE-5AC-620)Satıcı: verofis
9.371,57 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
11 9371.57 UBIQUITI POWERBEAM 5AC 620MM (PBE-5AC-620)Satıcı: pazarola
9.579,73 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
12 9579.73 UBIQUITI (UBNT) POWERBEAM AC PBE-5AC-620 29dbi 450mbps 5ghz 30km Harici Access PointSatıcı: onlinealisverisyap
10.790,25 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
13 10790.25 Ubiquiti Ubnt Powerbeam 5AC-620 (PBE-5AC-620)Satıcı: Bypazar
21.428,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
14 21428.00