Wi-Fi Standardı:
Veri Hızı Sembolü:
Veri Hızı (5 GHz):
4800 Mbps
Veri Hızı (2.4 GHz):
574 Mbps
MU-MIMO:
Var
Kapsama Alanı:
140 m²
Ethernet Hızı:
Ethernet Portu Sayısı:

Ubiquiti U6 Mesh Access Point Fiyatları

Ubiquiti UniFi U6-Mesh 574 Mbps 1 Port Access Point 10.546,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

1 10556
Ubnt Unifi U6 Mesh - U6-Mesh Wifi6 İç Ve Dış Mekan 360 Derece Ap

Satıcı: WifiDepo

10.780,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 10780.30
UbiQuiti U6-MESH

Satıcı: Wifidepo

11.173,42 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

3 11183.42
Ubiquiti Ubnt-U6-Mesh U6-Mesh Access Point

Satıcı: WiFi-Depo

11.597,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

4 11597.25
UBIQUITI U6-MESH-PRO ACCES POINT

Satıcı: Wifidepo

11.691,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

5 11691.05
Ubiquiti UBNT UniFi AP U6-Mesh Access Point

Satıcı: HMD BİLGİSAYAR

11.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

6 11899.00
UbiQuiti U6-MESH-PRO

Satıcı: Wifidepo

12.033,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

7 12043.75
UBIQUITI UAP-U6-Mesh 2.4 - 5 GHz 573.5 Mbps Kablosuz Access Point

Satıcı: hmdbilgisayar

12.805,61 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

8 12805.61
UBIQUITI UAP-U6-Mesh 2.4 - 5 GHz 573.5 Mbps Kablosuz Access Point

Satıcı: Netsiparis

12.985,59 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

9 12985.59
UBIQUITI U6-MESH MIMO ACCES POINT

Satıcı: netsiparis

13.308,68 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 13308.68
Ubiquiti Unifi U6-Mesh 574 Mbps 1 Port Access Point

Satıcı: Kraft Online

14.267,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 14267.60
No 35 UbıQuıtı U6-mesh 2.4/5ghz Dualband Wıfı6 4x4 Mu-mımo 5.3gbps Dış Ortam Access Poınt(adaptörlü)

Satıcı: Kraft Online

14.389,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

12 14389.80
UBIQUITI U6-MESH MIMO ACCES POINT

Satıcı: YEDİGÜN STORE

15.942,93 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 15942.93
UBIQUITI U6-MESH PRO 2.4/5GHZ DUALBAND WIFI6 2X2 MU-MIMO 5.3GBPS DIŞ ORTAM ACCESS POINT(ADAPTÖRLÜ)

Satıcı: ACF Teknoloji

18.641,69 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

14 18641.69
Ubiquiti U6-Mesh

Satıcı: Toy Fox

25.051,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

15 25061

Ubiquiti U6 Mesh Access Point Fiyat Geçmişi

Ubiquiti U6 Mesh Access Point Temel Özellikleri

4800 Mbps
574 Mbps
Var
140 m²
Ethernetten Güç (PoE):
Var

Ubiquiti U6 Mesh Access Point Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER TEKNİK ÖZELLİKLER

KABLOSUZ BAĞLANTI KABLOSUZ BAĞLANTI

FİZİKSEL BAĞLANTILAR FİZİKSEL BAĞLANTILAR

GÜVENLİK ve KONTROL GÜVENLİK ve KONTROL

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

GÜÇ ÖZELLİKLERİ GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Ethernetten Güç (PoE) Var

TASARIM TASARIM

• Genişlik 49 mm
• Derinlik 49 mm
• Yükseklik 160 mm

Ubiquiti U6 Mesh Access Point Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı menzil genişletici cihazlar üretici tarafından güncellenmekte ve özelliklerinde iyileştirmeler veya eksiltmeler yapılabilmektedir. Örn: AC1350'den AC1200'e düşüş veya 3 antenden 4 antene artış gibi. Bu gibi değişiklikleri satın almadan önce satıcıdan teyit etmeniz yararınıza olur.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.