Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Netsiparis
4.007,18 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önceki fiyat
1 4007.18 Ubiquiti Unifi UAP-AC-LR 2.4/5 GHz 867 Mbps Dual Band Access PointSatıcı: Hkare
4.266,37 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
2 4266.37 UBIQUITI (UBNT) UNIFI UAP-AC-LR 1200mbps AC1200 Dual Band Kurumsal Access Point PoE Tavan TipiSatıcı: onlinealisverisyap
4.315,59 TL + Kargo Siteye Git ❯57 dk önceki fiyat
3 4325.59 Ubiquiti UniFi Enterprise UAP-AC-LR Ap-Long Range 867Mbps 2.4-5Ghz Access PointSatıcı: netsiparis | 28 yorum
4.392,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯10 dk önceki fiyat
4 4392.50 Ubiquiti (Ubnt) Unifi Ap Uap-Ac-Lr 5Ghz 867Mbps Access PointSatıcı: Dualpazar
4.508,08 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
5 4508.08 Ubiquiti Unifi UAP-AC-LR 2.4/5 GHz 867 Mbps Dual Band Access PointSatıcı: onlinealisverisyap
4.605,25 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
6 4605.25 Ubiquiti Ubnt Unifi Uap Ac Lr Long Range Access PointSatıcı: ZMTEKNOLOJİ
4.716,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
7 4726 UBIQUITI UAP-AC-LR, UniFi, Dual Band, 1317Mbps, Tavan Tipi, Access PointSatıcı: Ptd Bilişim
4.730,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
8 4740.99 UBIQUITI UNIFI AP AC LONG RANGE (UAP-AC-LR)Satıcı: pazarola
4.854,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
9 4854.00 UBIQUITI UNIFI AP AC LONG RANGE (UAP-AC-LR)Satıcı: onlinealisverisyap
5.035,84 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
10 5035.84 Ubiquiti Ubnt Unifi Uap Ac Lr Long Range Access PointSatıcı: onlinealisverisyap
5.411,47 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
11 5411.47 Ubiquiti (Ubnt) Uapaclr 1 Port 450 + 867 Mbps Access Point (Tavan Tipi)Satıcı: SNDavm
5.672,56 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
12 5672.56 Ubiquiti UAP-AC-LR, UniFi, Dual Band, 1317Mbps, Tavan Tipi, Access PointSatıcı: BAŞDAR TEKNOLOJİ
6.042,46 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
13 6042.46