Wi-Fi Standardı:
Veri Hızı (2.4 GHz):
300 Mbps
MU-MIMO:
Yok
Hüzmeleme:
Yok

Xiaomi WiFi Range Extender N300 Repeater Fiyatları

N300 Menzil Genişletici Range Extender

Satıcı: LND DTM

569,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 dk önce

1 579
Xiaomi Range Extender N300 RD10/RD10M Wi-Fi Güçlendirici 549,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 559
Xiaomi N300 WiFi Range Extender Menzil Genişletici

Satıcı: n11

599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

3 599.00
Xiaomi Wifi Range Extender N300 RD10/RD10M 300 Mbps Kablosuz Güvenlik WPA/WPA2 Beyaz Renk

Satıcı: Prospera Ticaret | 307 yorum

659,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

4 659.00
Xiaomi Mı Wıfı Range Extender N300 - Beyaz

Satıcı: Nethouse

659,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

5 659.00
Xiaomi Mı Wıfı Range Extender N300 - Beyaz

Satıcı: Prospera

659,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

6 659.00
Xiaomi Wifi Range Extender N300 RD10/RD10M 300 Mbps Kablosuz Güvenlik WPA/WPA2 Beyaz Renk

Satıcı: TrendStok | 307 yorum

674,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

7 674.00
Xiaomi Wifi Range Extender N300 Rd10/Rd10m 300 Mbps Kablosuz Güvenlik Wpa/Wpa2 Beyaz Renk

Satıcı: Ece Bilgi Teknolojileri

711,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

8 711.60
Xiaomi N300 Wifi Range Extender Menzil Genişletici

Satıcı: Ece Bilgi Teknolojileri

711,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

9 711.60
Xiaomi N300 WiFi Range Extender Menzil Genişletici

Satıcı: TrendStok | 1364 yorum

734,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

10 734.70
Xiaomi Range Extender-N300

Satıcı: TRENDSTOK

750,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

11 750.00
Xiaomi Range Extender-N300

Satıcı: Nethouse

786,52 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

12 786.52
Xiaomi Xiaomi Wifi Range Extender N300 RD10/RD10M

Satıcı: Hesapli Depom

776,84 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 786.84
Xiaomi Wifi Pro Sinyal Yaklaştırıcı Güçlendirici N300 (Xiaomi Türkiye Garantili)

Satıcı: Mİ MAĞAZA

999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

14 999.00

Xiaomi WiFi Range Extender N300 Repeater Fiyat Geçmişi

Xiaomi WiFi Range Extender N300 Repeater Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER TEKNİK ÖZELLİKLER

KABLOSUZ BAĞLANTI KABLOSUZ BAĞLANTI

GÜVENLİK ve KONTROL GÜVENLİK ve KONTROL

TASARIM TASARIM

• Genişlik 80 mm
• Derinlik 54 mm
• Yükseklik 70 mm

Xiaomi WiFi Range Extender N300 Repeater Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı menzil genişletici cihazlar üretici tarafından güncellenmekte ve özelliklerinde iyileştirmeler veya eksiltmeler yapılabilmektedir. Örn: AC1350'den AC1200'e düşüş veya 3 antenden 4 antene artış gibi. Bu gibi değişiklikleri satın almadan önce satıcıdan teyit etmeniz yararınıza olur.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.