Zyxel NWA50AX Access Point

Wi-Fi Standardı:
Veri Hızı (5 GHz):
1200 Mbps
Veri Hızı (2.4 GHz):
575 Mbps
USB:
Yok
MU-MIMO:
Var
Hüzmeleme:
Var
Ethernet Hızı:
Ethernet Portu Sayısı:

Zyxel NWA50AX Access Point Fiyatları

Zxyel NWA50AX 80211AX Wifi 6 Çift Radyo Poe Access Point

Satıcı: Hepsiburada | 14 yorum

3.421,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

1 3421.64
Zyxel NWA50AX 1200 Mbps Dual Band PoE Access Point

Satıcı: ebz

3.656,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

2 3656.75
ZyXEL NWA50AX AX1800 Dual Band Kurumsal Access Point

Satıcı: ZmTeknoloji

3.674,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

3 3674.80
Zyxel NWA50AX 1200 Mbps Access Point

Satıcı: ramazanmutlu

3.741,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

4 3741.11
Zyxel Nwa50ax Ax1800 Dual Band Kurumsal Access Point

Satıcı: ZmTeknoloji

3.748,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 3748.30
Zyxel NWA50AX 1200 Mbps Dual Band PoE Access Point

Satıcı: onlinealisverisyap

3.756,79 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

6 3756.79
Zyxel Nwa50ax Ax1800 Dual Band Kurumsal Access Point

Satıcı: onlinealisverisyap

3.770,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 3770.30
Zyxel WiFi 6 AX1800 Kablosuz Erişim Noktası | 802.11ax Çift Bant | 1,77Gbps | Nebula APP / Bulut veya Bağımsız olarak yönetilebilir | 4 Ayrı WiFi Ağına kadar | PoE | Güç Kaynağı Dahil [NWA50AX]

Satıcı: onlinealisverisyap

3.921,79 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

8 3931.79
ZYXEL NWA50AX 80211AX ÇİFT BANT KABLOSUZ POE AP WIFI6

Satıcı: netsiparis

4.140,87 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

9 4140.87
Zyxel NWA50AX 1200 Mbps Access Point

Satıcı: ZMTEKNOLOJİ

4.164,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

10 4164.53
ZYXEL NWA50AX 80211AX ÇİFT BANT KABLOSUZ POE AP WIFI6

Satıcı: onlinealisverisyap

4.182,37 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

11 4182.37
ZYXEL ZyXEL NWA50AX 1800mbps AX1800 Dual Band Kurumsal Access Point PoE

Satıcı: corebilgisayar

4.928,27 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

12 4928.27
Zyxel NWA50AX-EU0102F 1750MBPS Wifi 6 Poe Tavan Tipi Access Point

Satıcı: Core Bilgisayar

5.519,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

13 5519.20
Zyxel Multi-gig WiFi 6 AX3000 PoE Küçük işletmeler için erişim noktası, 2.5G PoE uplink, 3x3 + 2x2 MU-MIMO Antenli, Nebula APP/Cloud veya Bağımsız aracılığıyla yönetilebilir [NWA50AX Pro]

Satıcı: VPBİLİSİM

6.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

14 6509

Zyxel NWA50AX Access Point Fiyat Geçmişi

Zyxel NWA50AX Access Point Temel Özellikleri

1200 Mbps
575 Mbps
USB:
Yok
Var
Uzaktan Yönetim:
Var

Zyxel NWA50AX Access Point Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER TEKNİK ÖZELLİKLER

KABLOSUZ BAĞLANTI KABLOSUZ BAĞLANTI

FİZİKSEL BAĞLANTILAR FİZİKSEL BAĞLANTILAR

• Ethernet Var
• Ethernet Hızı 1 Gbps
• Ethernet Portu Tipi RJ45
• Ethernet Portu Sayısı 1 adet
• WAN Yok
• USB Yok

GÜVENLİK ve KONTROL GÜVENLİK ve KONTROL

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

GÜÇ ÖZELLİKLERİ GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Giriş Voltajı 12 V
• Akım 1.5 A

TASARIM TASARIM

• Genişlik 140 mm
• Derinlik 140 mm
• Yükseklik 38 mm

Zyxel NWA50AX Access Point İle En Çok Karşılaştırılan Menzil Genişleticiler

Zyxel NWA50AX Access Point Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı menzil genişletici cihazlar üretici tarafından güncellenmekte ve özelliklerinde iyileştirmeler veya eksiltmeler yapılabilmektedir. Örn: AC1350'den AC1200'e düşüş veya 3 antenden 4 antene artış gibi. Bu gibi değişiklikleri satın almadan önce satıcıdan teyit etmeniz yararınıza olur.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.