Zyxel NWA55AXE Access Point

Wi-Fi Standardı:
Veri Hızı Sembolü:
Veri Hızı (5 GHz):
1200 Mbps
Veri Hızı (2.4 GHz):
575 Mbps
USB:
Yok
MU-MIMO:
Var
Ethernet Hızı:
Ethernet Portu Sayısı:

Zyxel NWA55AXE Access Point Fiyatları

Zyxel NWA55AXE WiFi 6 Dış Mekan Poe Access Point

Satıcı: Techmarketim

5.889,69 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

1 5889.69
Zyxel WiFi 6 AX1800 Dış Mekan Erişim Noktası | 802.11ax Çift Bant | Küçük İşletme | Akıllı Mesh | IP55 dereceli | MU-MIMO | PoE Enjektör dahil | Nebula APP/Bulut veya Bağımsız [NWA55AXE]

Satıcı: Amazon.com.tr

6.333,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

2 6343
Zyxel Nwa55Axe Outdoor Ax1800 Wifi 6 Access Point Nwa55Axe-Eu0102F

Satıcı: Arslan Bilgisayar

6.292,93 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 6302.93
Zyxel Nwa55axe Outdoor Ax1800 Wifi 6 Access Point Nwa55axe-Eu0102f

Satıcı: Netsiparis

6.365,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 6365.60
ZyXEL NWA55AXE AX1800 Dual Band Harici Access Point

Satıcı: ZmTeknoloji

6.395,45 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

5 6395.45
Zyxel NWA55AXE WiFi 6 Dış Mekan Poe Access Point

Satıcı: unitech

6.397,52 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

6 6397.52
Zyxel Nwa55axe Ax1800 Dual Band Harici Access Point

Satıcı: ZmTeknoloji

6.526,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 6526.20
ZYXEL NWA55AXE 80211AX DB OUTDOOR POE AP WIFI6

Satıcı: netsiparis

6.629,86 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

8 6629.86
ZYXEL NWA55AXE, 1Port, 575-1200Mbps, Dual Band Wifi 6, Duvar Tipi, Poe, Outdoor, Access Point

Satıcı: UZMANLARPC

6.756,29 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

9 6756.29
ZYXEL NWA55AXE, 1Port, 575-1200Mbps, Dual Band Wifi 6, Duvar Tipi, Poe, Outdoor, Access Point

Satıcı: Ptd Bilişim

6.793,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

10 6793.20
ZyXEL NWA55AXE 80211AX Outdoor Access Point

Satıcı: JADDA

6.813,65 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 6813.65
Zyxel NWA55AXE 2400 Mbps Wifi 6 Outdoor Access Point

Satıcı: Techmarketim | 5 yorum

6.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

12 6999.00
Zyxel NWA55AXE 2400 Mbps Wifi 6 Outdoor Access Point

Satıcı: netsipariş

7.226,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

13 7226.20
ZyXEL NWA55AXE 80211AX Outdoor Access Point

Satıcı: Core Bilgisayar

8.286,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

14 8286.60
Kaia Life Zyxel NWA55AXE, 1port, 1775MBPS, Dual Band Wifi 6, Duvar Tipi, Poe, Outdoor, Access Point

Satıcı: Kaia Life

10.986,81 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

15 10986.81

Zyxel NWA55AXE Access Point Fiyat Geçmişi

Zyxel NWA55AXE Access Point Temel Özellikleri

1200 Mbps
575 Mbps
USB:
Yok
Var
Uzaktan Yönetim:
Var
Ethernetten Güç (PoE):
Var

Zyxel NWA55AXE Access Point Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER TEKNİK ÖZELLİKLER

KABLOSUZ BAĞLANTI KABLOSUZ BAĞLANTI

FİZİKSEL BAĞLANTILAR FİZİKSEL BAĞLANTILAR

• Ethernet Var
• Ethernet Hızı 1 Gbps
• Ethernet Portu Tipi RJ45
• Ethernet Portu Sayısı 1 adet
• WAN Yok
• USB Yok

GÜVENLİK ve KONTROL GÜVENLİK ve KONTROL

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

GÜÇ ÖZELLİKLERİ GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Ethernetten Güç (PoE) Var
• PoE Standardı 802.3at

TASARIM TASARIM

• Genişlik 308 mm
• Derinlik 136 mm
• Yükseklik 50 mm

Zyxel NWA55AXE Access Point Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı menzil genişletici cihazlar üretici tarafından güncellenmekte ve özelliklerinde iyileştirmeler veya eksiltmeler yapılabilmektedir. Örn: AC1350'den AC1200'e düşüş veya 3 antenden 4 antene artış gibi. Bu gibi değişiklikleri satın almadan önce satıcıdan teyit etmeniz yararınıza olur.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.