Ürün Tipi:
Arama Şekli:
Frekans:
Dahili Batarya:
Var
Metal Ayırt Edebilme:
Yok
Ekran:
Yok
Suya Dayanıklılık:
Var
Ayarlanabilir Hassasiyet:
Var

Nokta PulseDive Scuba Metal Dedektörü Fiyatları

Nokta Pulsedive Scuba 2'Li Set

Satıcı: SAKARYA DEDEKTÖR

10.235,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

1 10235.00
Nokta Pulse Dive Scuba Pointer Ve Su Altı El Dedektörü

Satıcı: SAKARYA DEDEKTÖR

10.235,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

2 10235.00
Nokta Makro PulseDive Scuba Dedektörü İkili Set

Satıcı: Define Grup Dedektör

11.000,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 11010
Nokta Makro PulseDive Scuba Dedektör ve Pointer İkili Set Sarı

Satıcı: Nanokent

11.250,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 11260
Nokta Pulsedive Scuba - İkili Pointer Set - Sarı

Satıcı: Define Grup Dedektör

11.375,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 11375.00
Pulsedive Scuba Sarı 20 Cm Başlıklı

Satıcı: Define Grup Dedektör

11.375,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 11375.00
Nokta Makro Pulse Dive Scuba Pointer Ve Su Altı El Dedektörü.

Satıcı: 5B Dedektör

12.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 12500.00

Satıcı: DEDEKTÖRSAN

12.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 12500.00
Nokta Pulsedive Scuba Pointer

Satıcı: makrogrup-a-s

12.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

9 12500.00
Nokta Pulsedive Scuba Pointer

Satıcı: 5bdedektor

12.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

10 12500.00

Nokta PulseDive Scuba Metal Dedektörü Fiyat Geçmişi

Nokta PulseDive Scuba Metal Dedektörü Temel Özellikleri

Var
Yok
Var
Mobil Cihazla Yönetim:
Yok

Nokta PulseDive Scuba Metal Dedektörü Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Metal Ayırt Edebilme Yok
• Frekans 3 kHz
• Ayarlanabilir Hassasiyet Var
• Ayarlanabilir Ses Yok

EKRAN ÖZELLİKLERİ

• Ekran Yok

GÜÇ VE BAĞLANTI

• Dahili Batarya Var
• Batarya Kapasitesi 1650 mAh
• Pil Lityum
• Bluetooth Yok
• GPS Yok

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Suya Dayanıklılık Var
• Aydınlatma (Flashlight) Var
• Renk Seçenekleri Siyah Sarı
• Açık Uzunluk 45 cm
• Ağırlık 550 g

Nokta PulseDive Scuba Metal Dedektörü Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.