Ürün Tipi:
Hacim:
Mikrodalga Güç:
700 watt
Güç Kademesi:
6
Genişlik:
446 mm

Altus ALMD 15 Mikrodalga Fırın Fiyatları

Altus Almd-15 20 L Kapasite Mikrodalga Fırın 1100 W Güç Mekanik Kontrol Özelliği - Beyaz

Satıcı: SİMGE ELEKTRONİK ve ZÜCCACİYE | 160 yorum

3.627,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

1 3627.00
Altus Almd 15 Beyaz 20 Litre Mikrodalga Fırın

Satıcı: ARYA DTM

3.654,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

2 3654.14
Altus Almd 15 Mikrodalga Fırın

Satıcı: ARYADTM

3.679,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

3 3679.60
Altus Almd-15 20 L Kapasite Mikrodalga Fırın 1100 W Güç Mekanik Kontrol Özelliği - Beyaz

Satıcı: eyshome | 160 yorum

3.701,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

4 3701.40
Altus ALMD-15 20 LT Mikrodalga Fırın

Satıcı: zbeyazeşya

3.737,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

5 3737.11
Altus ALMD-15 20 LT Mikrodalga Fırın

Satıcı: ARYADTM

3.781,61 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

6 3781.61
Altus Almd-15 20 Lt Beyaz Mikrodalga Fırın

Satıcı: ERGENÇLER ZÜCCACİYE

3.933,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

7 3933.40
Altus ALMD-15 20 Lt Beyaz Mikrodalga Fırın

Satıcı: AKINCI AVM

4.240,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

8 4240.00
Altus ALMD-15 20 Lt Beyaz Mikrodalga Fırın

Satıcı: ARYA DTM

4.249,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 4249.00
Altus ALMD-15 20 lt Solo Mikrodalga Fırın

Satıcı: ARYA DTM

4.249,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

10 4249.00
Altus Almd-15 20 lt Solo Mikrodalga Fırın

Satıcı: ElectroBeyazShop

4.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

11 4299.00
Altus Almd 15 Beyaz 20 Litre Mikrodalga Fırın

Satıcı: ERGENÇLER ZÜCCACİYE

4.390,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

12 4390.00
Altus ALMD-15 20 lt Beyaz Mikrodalga Fırın

Satıcı: YÖRÜK TOPTAN BEYAZ EŞYA

4.459,72 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

13 4459.72
Altus ALMD 15 Mikrodalga Fırın

Satıcı: JetTekno

4.523,63 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

14 4523.63

Altus ALMD 15 Mikrodalga Fırın Fiyat Geçmişi

Altus ALMD 15 Mikrodalga Fırın Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Solo
• Hacim 20 lt
• Mikrodalga Güç 700 watt
• Güç Kademesi 6
• Kontrol Mekanik
• Diğer Özellikler Buz Çözme Fonksiyonu

TASARIM

• Renk Seçenekleri Beyaz
• Yükseklik 243 mm
• Genişlik 446 mm
• Derinlik 340 mm
• Ağırlık 9.4 kg

Altus ALMD 15 Mikrodalga Fırın Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.