Ürün Tipi:
Güç Kademesi:
6
Izgara Güç:
1000 watt
Zamanlayıcı:
Var
Genişlik:
440 mm
İç Aydınlatma:
Var

Arçelik MD 211 DG Mikrodalga Fırın (Beyaz) Fiyatları

Arçelik Md 211 Dg 20 Lt Mikrodalga Fırın

Satıcı: Airyshop

5.390,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

1 5390.30
Arçelik MD 211 DG 20 LT Mikrodalga Fırın

Satıcı: AiryshopAS

5.428,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

2 5428.11
Arçelik Md 211 Dg Mikrodalga Fırın

Satıcı: ÇELİKBAŞLAR DTM

5.798,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 5798.00
Arçelik Md 211 Dg Mikrodalga Fırın

Satıcı: Airyshop

5.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

4 5799.00
Arçelik MD 211 DG 20 lt Mikrodalga Fırın

Satıcı: Airyshop

5.889,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

5 5889.05
Arçelik ARÇELİK MD 211 DG Mikrodalga Fırın

Satıcı: Airyshop | 94 yorum

5.951,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

6 5951.07
Arçelik MD 211 DG 20 LT Mikrodalga Fırın

Satıcı: RecepÇelikbaş

6.007,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

7 6007.50
Arçelik Md 211 Dg Mikrodalga Fırın

Satıcı: Ada Beyaz Eşya Kampanya Mağazası

6.230,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

8 6230.40
Arçelik MD 211 DG 20 lt Mikrodalga Fırın

Satıcı: Ada Beyaz Eşya

6.241,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

9 6241.50
Arçelik MD 211 DG Mikrodalga Fırın Gümüş

Satıcı: Airyshop

6.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

10 6299.00
Arçelik ARÇELİK MD 211 DG Mikrodalga Fırın

Satıcı: Ada Beyaz Eşya Kampanya Mağazası | 94 yorum

6.426,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

11 6426.30
Arçelik MD 211 DG Mikrodalga Fırın Gümüş

Satıcı: Ada Beyaz Eşya Kampanya Mağazası

6.960,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

12 6960.00
Arçelik MD 211 DG Gümüş Mikrodalga Fırın 6.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 6999.00

Arçelik MD 211 DG Mikrodalga Fırın (Beyaz) Fiyat Geçmişi

Arçelik MD 211 DG Mikrodalga Fırın Ürün Ailesi

Arçelik MD 211 DG Beyaz Mikrodalga Fırın Beyaz 5.390,30 TL
Arçelik MD 211 DS Siyah Mikrodalga Fırın Siyah 6.892,04 TL

Arçelik MD 211 DG Mikrodalga Fırın (Beyaz) Temel Özellikleri

6
1000 watt
Var
440 mm
Var

Arçelik MD 211 DG Mikrodalga Fırın (Beyaz) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Solo
• Izgara Güç 1000 watt
• Güç Kademesi 6
• Kontrol Dijital
• Izgara Var
• Zamanlayıcı Var
• İç Aydınlatma Var
• Çocuk Kilidi Var
• Diğer Özellikler Buz Çözme Fonksiyonu

TASARIM

• Renk Seçenekleri Beyaz
• Yükseklik 258 mm
• Genişlik 440 mm
• Derinlik 330 mm
• Ağırlık 11.5 kg

Arçelik MD 211 DG Mikrodalga Fırın (Beyaz) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.