Ürün Tipi:
Hacim:
Mikrodalga Güç:
700 watt
Güç Kademesi:
5
Genişlik:
490 mm

Awox AWX-P20 Mikrodalga Fırın Fiyatları

Awox P20 Beyaz Mikrodalga Fırın 20 Litre 700 W Güçlü Mekanik Kontrol Özellikli

Satıcı: Yenibirev | 270 yorum

2.691,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 2691.00
AWOX Mikrodalga P20 Fırın P20 Beyaz

Satıcı: Yenibirev

2.650,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

2 2650.00
AWOX Mikrodalga P20 Fırın P20 Beyaz

Satıcı: Ali TEKNO Market

2.650,82 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

3 2650.82
Awox AWX-P20 20 LT Mikrodalga Fırın

Satıcı: yenibirev

2.670,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

4 2670.00
Awox AWX-P20 20 lt Ankastre Mikrodalga Fırın

Satıcı: Yenibirev

2.910,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

5 2910.00
Awox P20 Beyaz Mikrodalga Fırın 20 Litre 700 W Güçlü Mekanik Kontrol Özellikli

Satıcı: butikAli | 270 yorum

2.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 2990.00
Awox Mikrodalga P20 Fırın Beyaz

Satıcı: Yenibirev

3.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

7 3000.00
Awox Awx-P20 Beyaz Mikrodalga Fırın

Satıcı: IRMAK AVM

3.225,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 3225.60
Awox AWX-P20 20 LT Mikrodalga Fırın

Satıcı: irmak-avm | 68 yorum

3.373,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

9 3373.10
Awox Mikrodalga P20 Fırın Beyaz

Satıcı: Awox Türkiye

3.449,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 3449.90

Awox AWX-P20 Mikrodalga Fırın Fiyat Geçmişi

Awox AWX-P20 Mikrodalga Fırın Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Ankastre
• Hacim 20 lt
• Mikrodalga Güç 700 watt
• Güç Kademesi 5
• Izgara Yok
• Diğer Özellikler Buz Çözme Fonksiyonu Program Sonu Uyarı

TASARIM

• Renk Seçenekleri Beyaz
• Yükseklik 290 mm
• Genişlik 490 mm
• Derinlik 360 mm
• Ağırlık 10 kg

Awox AWX-P20 Mikrodalga Fırın İle En Çok Karşılaştırılan Mikrodalga Fırınlar

Awox AWX-P20 Mikrodalga Fırın Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.