Ürün Tipi:
Hacim:
Mikrodalga Güç:
900 watt
Izgara Güç:
1200 watt
Zamanlayıcı:
Var
Genişlik:
594 mm
İç Aydınlatma:
Var
Döner Tabla Çapı:
315 mm

Bosch BEL554MS0 Mikrodalga Fırın Fiyatları

Bosch Bel554Ms0 Siyah Ankastre Mikrodalga Fırın

Satıcı: ASLANBEY DTM

19.949,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

1 19949.05
Bosch Bel554ms0 Ankastre Mikrodalga Fırın Inox

Satıcı: Beyazon

20.116,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 20116.20
Bosch Bel554Ms0 Siyah Ankastre Mikrodalga Fırın

Satıcı: DURUKANLAR

20.459,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

3 20459.07
Bosch BEL554MS0 25 LT Ankastre Mikrodalga Fırın

Satıcı: aslanbeydtm | 5 yorum

20.469,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

4 20469.07
Bosch BEL554MS0 25 LT Ankastre Mikrodalga Fırın

Satıcı: kapidakifirsat

20.673,68 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

5 20673.68
Bosch BEL554MS0 25 LT Ankastre Mikrodalga Fırın - Siyah

Satıcı: DURUKANLAR ANKARA | 12 yorum

21.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

6 21899.00
Bosch Bel554ms0 Mikrodalga Fırın

Satıcı: Aslanbey DTM

21.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 21899.00
Bosch BEL554MS0 25 LT Ankastre Mikrodalga Fırın - Siyah

Satıcı: FormDayanıklıTüketim | 12 yorum

21.999,54 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

8 21999.54
Bosch Bel554ms0 25 Lt Inox Ankastre Mikrodalga Fırın

Satıcı: GÜMÜŞCÜ D.T.M

23.743,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 23743.10
Bosch Bel554ms0 Mikrodalga Fırın

Satıcı: Alke DTM

25.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 25999.00

Bosch BEL554MS0 Mikrodalga Fırın Fiyat Geçmişi

Bosch BEL554MS0 Mikrodalga Fırın Temel Özellikleri

900 watt
1200 watt
Var
594 mm
Var
315 mm

Bosch BEL554MS0 Mikrodalga Fırın Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Ankastre
• Hacim 25 lt
• Mikrodalga Güç 900 watt
• Izgara Güç 1200 watt
• Kontrol Mekanik
• Döner Tabla Çapı 315 mm
• Izgara Var
• Zamanlayıcı Var
• İç Aydınlatma Var
• Diğer Özellikler Buz Çözme Fonksiyonu Hafıza Fonksiyonu Led Ekran Gömülebilir Düğme Paslanmaz Çelik İç Kazan 8 Otomatik Pişirme Programı

TASARIM

• Renk Seçenekleri Inox
• Yükseklik 382 mm
• Genişlik 594 mm
• Derinlik 388 mm
• Ağırlık 19 kg

Bosch BEL554MS0 Mikrodalga Fırın Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.