Ürün Tipi:
Hacim:
Mikrodalga Güç:
800 watt
Güç Kademesi:
5
Zamanlayıcı:
Var
Genişlik:
568 mm

Bosch BEL623MY3 Mikrodalga Fırın Fiyatları

Bosch BEL623MY3 Bosch Serie 2 ankastre Mikrodalga Neoklasik, Siyah

Satıcı: Teknofish

16.274,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 16274.07
Bosch BEL623MY3 Bosch Serie 2 ankastre Mikrodalga Neoklasik, Siyah

Satıcı: Aslanbey DTM

16.739,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

2 16739.07
Bosch BEL623MY3 20 L Ankastre Mikrodalga

Satıcı: kapidakifirsat

17.143,62 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

3 17143.62
Bosch Bel623my3 Siyah Ankastre Mikrodalga Fırın

Satıcı: AYMETDTM

17.284,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 17284.80
Bosch Bel623my3 Fırın Mikrodalga Ankastre Siyah

Satıcı: Beyazon

17.427,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 17427.30
Bosch BEL623MY3 20 L Ankastre Mikrodalga

Satıcı: tayhan

17.799,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

6 17799.99
Bosch BEL623MY3 Serie 2 ankastre Mikrodalga Neoklasik, Siyah

Satıcı: kapidakifirsat

17.940,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

7 17940.00
Bosch BEL623MY3 Serie 2 ankastre Mikrodalga Neoklasik, Siyah

Satıcı: senalpazar

17.999,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

8 17999.10
Bosch BEL623MY3 Series 2, Built-In Microwave, NeoKlassik Fırın

Satıcı: İstanbulankastre

19.952,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 19952.53
Bosch BEL623MY3 Series 2, Built-In Microwave, NeoKlassik Fırın

Satıcı: Alke DTM

22.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

10 22000.00
Bosch Bel623My3 Series 2, Built-In Microwave, NeoKlassik Fırın 22.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

11 22999.00

Bosch BEL623MY3 Mikrodalga Fırın Fiyat Geçmişi

Bosch BEL623MY3 Mikrodalga Fırın Temel Özellikleri

800 watt
5
Var
568 mm

Bosch BEL623MY3 Mikrodalga Fırın Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah
• Yükseklik 365 mm
• Genişlik 568 mm
• Derinlik 320 mm
• Ağırlık 14.5 kg

Bosch BEL623MY3 Mikrodalga Fırın İle En Çok Karşılaştırılan Mikrodalga Fırınlar

Bosch BEL623MY3 Mikrodalga Fırın Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.