Ürün Tipi:
Hacim:
Mikrodalga Güç:
800 watt
Güç Kademesi:
5
Zamanlayıcı:
Var
Genişlik:
594 mm
İç Aydınlatma:
Var

Bosch BFL524MG2 Mikrodalga Fırın Fiyatları

Bosch BFL524MG2 Serie 4 Ankastre Mikrodalga Fırın

Satıcı: kapidakifirsat

16.788,85 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

1 16788.85
Bosch Bfl524mg2 20 Lt Ankastre Mikrodalga Fırın

Satıcı: İstanbul Ankastre

17.044,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 17044.20
Bosch BFL524MG2 20 LT Ankstre Mikrodalga Fırın

Satıcı: tozkoparanstore

17.088,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

3 17088.00
Bosch -Bosch Ankastre Mikrodalga

Satıcı: revnaonline

17.100,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 17100.00
Bosch BFL524MG2 Ankastre Mikrodalga

Satıcı: Mila

17.111,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

5 17111.07
Bosch BFL524MG2 20 LT Ankstre Mikrodalga Fırın

Satıcı: istanbulankastreltd

17.154,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

6 17154.09
Bosch Bfl524mg2 Mikrodalga Fırın Ankastre Antrasit Gri

Satıcı: Beyazon

17.506,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 17506.60
Bosch BFL524MG2 20 lt Antrasit Gri Ankastre Mikrodalga Fırın Serie 4

Satıcı: Final Price

18.172,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

8 18172.20
Bosch -Bosch Ankastre Mikrodalga

Satıcı: İstanbulankastre

18.876,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 18876.00
Bosch BFL524MG2 20 lt Antrasit Gri Ankastre Mikrodalga Fırın Serie 4

Satıcı: AHSEN DTM

18.135,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

10 18135.00

Bosch BFL524MG2 Mikrodalga Fırın Fiyat Geçmişi

Bosch BFL524MG2 Mikrodalga Fırın Temel Özellikleri

800 watt
5
Var
594 mm
Var

Bosch BFL524MG2 Mikrodalga Fırın Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Ankastre
• Hacim 20 lt
• Mikrodalga Güç 800 watt
• Güç Kademesi 5
• Kontrol Dijital
• Zamanlayıcı Var
• İç Aydınlatma Var
• Çocuk Kilidi Var
• Diğer Özellikler Led Ekran Gömülebilir Düğme Döner Tabak Hidrolitik Temizlik

TASARIM

• Renk Seçenekleri Gri
• Yükseklik 382 mm
• Genişlik 594 mm
• Derinlik 317 mm
• Ağırlık 16.7 kg

Bosch BFL524MG2 Mikrodalga Fırın Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.