Ürün Tipi:
Hacim:
Mikrodalga Güç:
800 watt
Güç Kademesi:
5
Genişlik:
595 mm
İç Aydınlatma:
Var
Döner Tabla Çapı:
270 mm

Bosch BFL623MW3 Mikrodalga Fırın Fiyatları

Bosch Bfl623Mw3 20 Litre Beyaz Ankastre Mikrodalga Fırın

Satıcı: kapidakifirsat

12.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

1 12999.00
Bosch BFL623MW3 20 LT Ankastre Mikrodalga Fırın

Satıcı: tayhan

13.350,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

2 13350.00
Bosch Bfl623Mw3 20 Litre Beyaz Ankastre Mikrodalga Fırın

Satıcı: senalpazar

13.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

3 13500.00
Bosch BFL623MW3 Ankastre Mikrodalga 60 x 38 cm Beyaz

Satıcı: MaviHeybe Ankara | 20 yorum

13.714,71 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

4 13714.71
Bosch BFL623MW3 Ankastre Mikrodalga 60 x 38 cm Beyaz

Satıcı: Aslanbey DTM | 20 yorum

13.949,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

5 13949.07
Bosch BFL623MW3 20 LT Ankastre Mikrodalga Fırın

Satıcı: todohome

14.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

6 14499.00
Bosch Bfl623mw3 Ankastre Mikrodalga 60 X 38 Cm Beyaz

Satıcı: İstanbul Ankastre

14.970,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 14970.10
Bosch Bfl623mw3 Serie 2 Ankastre Mikrodalga Fırın

Satıcı: TODO HOME

15.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 15099.00
Bosch Bfl623mw3 20 Litre Beyaz Ankastre Mikrodalga Fırın

Satıcı: Aslanbey DTM

15.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 15999.00
Bosch Bfl623mw3 20 Litre Beyaz Ankastre Mikrodalga Fırın

Satıcı: İstanbulankastre

16.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 16500.00
Bosch Bfl623Mw3 Ankastre Mikrodalga Fırın Beyaz 17.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

11 17999.00

Bosch BFL623MW3 Mikrodalga Fırın Fiyat Geçmişi

Bosch BFL623MW3 Mikrodalga Fırın Temel Özellikleri

800 watt
5
595 mm
Var
270 mm

Bosch BFL623MW3 Mikrodalga Fırın Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Ankastre
• Hacim 20 lt
• Mikrodalga Güç 800 watt
• Güç Kademesi 5
• Döner Tabla Çapı 270 mm
• İç Aydınlatma Var
• Diğer Özellikler Buz Çözme Fonksiyonu Led Ekran Hızlı Başlatma Tepsi

TASARIM

• Renk Seçenekleri Beyaz
• Yükseklik 382 mm
• Genişlik 595 mm
• Derinlik 335 mm
• Ağırlık 14.2 kg

Bosch BFL623MW3 Mikrodalga Fırın İle En Çok Karşılaştırılan Mikrodalga Fırınlar

Bosch BFL623MW3 Mikrodalga Fırın Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.