Ürün Tipi:
Hacim:
Mikrodalga Güç:
800 watt
Güç Kademesi:
5
Zamanlayıcı:
Var
Genişlik:
442 mm
İç Aydınlatma:
Var
Döner Tabla Çapı:
270 mm

Bosch FFL023MW0 Mikrodalga Fırın Fiyatları

Bosch FFL023MW0 20 LT Mikrodalga Fırın

Satıcı: tayhan

6.256,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 6256.70
Bosch Ffl023Mw0 20 lt Solo Mikrodalga Fırın Beyaz

Satıcı: senalpazar

6.510,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

2 6510.00
Bosch FFL023MW0 20 LT Mikrodalga Fırın

Satıcı: todohome

6.723,45 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

3 6723.45
Bosch FFL023MW0 Seri 2 Beyaz Solo Mikrodalga Fırın

Satıcı: senalpazar | 41 yorum

6.839,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

4 6839.00
Bosch Ffl023mw0 20 Lt Solo Mikrodalga Fırın Beyaz

Satıcı: revnaonline

6.840,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

5 6840.00
Bosch Ffl023mw0 20 Lt Solo Mikrodalga Fırın Beyaz

Satıcı: GALİP YAZICI

6.880,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

6 6880.00
Bosch Ffl023mw0 Serie 2 Ankastre Mikrodalga Fırın

Satıcı: TODO HOME

6.955,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 6955.00
Bosch FFL023MW0 Seri 2 Beyaz Solo Mikrodalga Fırın

Satıcı: Demir Ev | 41 yorum

6.975,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

8 6975.00
Bosch Ffl023Mw0 20 lt Solo Mikrodalga Fırın Beyaz

Satıcı: kapidakifirsat

7.243,85 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

9 7243.85
Bosch Ffl023mw0 Seri 2 Beyaz Solo Mikrodalga Fırın

Satıcı: İstanbul Ankastre

7.428,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 7428.90

Bosch FFL023MW0 Mikrodalga Fırın Fiyat Geçmişi

Bosch FFL023MW0 Mikrodalga Fırın Temel Özellikleri

800 watt
5
Var
442 mm
Var
270 mm

Bosch FFL023MW0 Mikrodalga Fırın Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Solo
• Hacim 20 lt
• Mikrodalga Güç 800 watt
• Güç Kademesi 5
• Kontrol Mekanik
• Döner Tabla Çapı 270 mm
• Izgara Yok
• Zamanlayıcı Var
• İç Aydınlatma Var
• Diğer Özellikler Dijital Saat

TASARIM

• Renk Seçenekleri Beyaz
• Yükseklik 260 mm
• Genişlik 442 mm
• Ağırlık 11.9 kg

Bosch FFL023MW0 Mikrodalga Fırın Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.