Ürün Tipi:
Hacim:
Mikrodalga Güç:
700 watt
Güç Kademesi:
6
Zamanlayıcı:
Var
Genişlik:
446 mm

Eminçelik Royal EC-MWO 6021 SW Mikrodalga Fırın Fiyatları

Eminçelik Ec-Mwo 6021 Sw Royal Mikrodalga Fırın 20 Litre 700 W Beyaz Düğmeli Kontrol Özelliği

Satıcı: Toptancıdan Al | 4 yorum

2.882,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

1 2882.07
Eminçelik EC-MWO 6021 SW 20 lt Mikrodalga Fırın

Satıcı: Deve Yükü

2.849,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 2849.05
Eminçelik Ec-Mwo 6021 Sw Royal Mikrodalga Fırın 20 Litre 700 W Beyaz Düğmeli Kontrol Özelliği

Satıcı: DİLAN OZKUL | 4 yorum

2.882,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

3 2882.07
Eminçelik EC-MWO 6021 SW BEYAZ SOLO MIKRODALGA FIRIN 20LT 700W TEZGAHÜSTÜ KULLANIM

Satıcı: DİLAN OZKUL

3.049,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 3049.00
Eminçelik Mwo-6021 Sw Solo Beyaz Mikrodalga Fırın

Satıcı: DİLAN ÖZKUL

3.054,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

5 3054.00
Eminçelik Mwo-6021 Sw Solo Beyaz Mikrodalga Fırın

Satıcı: Deveyükü

3.054,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

6 3054.00
Eminçelik EC-MWO 6021 SW BEYAZ SOLO MIKRODALGA FIRIN 20LT 700W TEZGAHÜSTÜ KULLANIM

Satıcı: Deveyükü

3.059,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 3059.00
Emınçelik Ec-Mwo 6021 Sw Beyaz Solo Mıkrodalga Fırın 20Lt 700 W

Satıcı: SANCAK ALİMER

3.136,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 3136.00
Eminçelik Emın Ec-Mwo 6021 Sw Beyaz Solo Mıkrodalga Fırın 20Lt 700W

Satıcı: EFEFARUKAVM

4.023,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 4023.00
Eminçelik EC-MWO 6021 SW 20 lt Mikrodalga Fırın

Satıcı: EFE FARUK AVM

4.490,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 4490.00

Eminçelik Royal EC-MWO 6021 SW Mikrodalga Fırın Fiyat Geçmişi

Eminçelik Royal EC-MWO 6021 SW Mikrodalga Fırın Temel Özellikleri

700 watt
6
Var
446 mm

Eminçelik Royal EC-MWO 6021 SW Mikrodalga Fırın Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Solo
• Hacim 20 lt
• Mikrodalga Güç 700 watt
• Güç Kademesi 6
• Kontrol Mekanik
• Izgara Yok
• Zamanlayıcı Var
• Diğer Özellikler Buz Çözme Fonksiyonu Cam Tepsi Pişirme Bitiş Sinyali

TASARIM

• Renk Seçenekleri Beyaz
• Yükseklik 243 mm
• Genişlik 446 mm
• Derinlik 330 mm

Eminçelik Royal EC-MWO 6021 SW Mikrodalga Fırın Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.