Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Elite Ankastre Göztepe
35.460,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 35470 Franke Smart FSM 45 MW XS 40 LT Mikrodalga FırınSatıcı: ankastresepetim
36.795,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯6 dk önceki fiyat
2 36795.00 Franke Ankastre FSM 45 MW XS 40 lt Mikrodalga FırınSatıcı: Eliteexpress
37.235,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
3 37235.10 Franke Fsm 45 Mw Xs Black Inox Smart 45 cm Kombi Mikrodalga FırınSatıcı: ankastresepetim | 1 yorum
37.995,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
4 37995.00 Franke Smart Fsm 45 Mw Xs 40 Lt Mikrodalga Fırın 131.0606.103 37.995,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 37995.00 Franke Smart FSM 45 MW XS 131.0606.103 40 L Mikrodalga Fırın 131.0606.103Satıcı: elite express
37.995,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
6 37995.00