Ürün Tipi:
Hacim:
Mikrodalga Güç:
800 watt
Güç Kademesi:
5
Izgara Güç:
1000 watt
Zamanlayıcı:
Var
Genişlik:
440 mm

Grundig GMF 2211 ALB Mikrodalga Fırın Fiyatları

Grundig GMF 2211 ALB 20L Mikrodalga Fırın

Satıcı: Airyshop

5.062,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

1 5062.53
Grundig Gmf 2211 Alb 20L Mikrodalga Fırın

Satıcı: Airyshop

5.255,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 5255.10
Grundig GMF 2211 ALB 20 LT Solo Mikrodalga Fırın

Satıcı: AiryshopAS

5.339,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

3 5339.11
GRUNDIG GMF 2211 ALB 20L Mikrodalga Fırın Siyah

Satıcı: Airyshop

5.699,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

4 5699.05
Grundig Gmf 2211 Alb 20L Mikrodalga Fırın 1000 W Siyah Izgara Fonksiyonu ile Kompakt Tasarım

Satıcı: Airyshop | 16 yorum

5.979,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 saat önce

5 5979.00
Grundig Gmf 2211 Alb 20L Mikrodalga Fırın 1000 W Siyah Izgara Fonksiyonu ile Kompakt Tasarım

Satıcı: MARKA SHOW | 16 yorum

5.998,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 saat önce

6 5998.00
Grundig GMF 2211 ALB 20L Mikrodalga Fırın Siyah 5.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

7 5999.00
Grundig GMF 2211 ALB 20 LT Solo Mikrodalga Fırın

Satıcı: Grundig_Türkiye

5.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

8 5999.00
GRUNDIG GMF 2211 ALB 20L Mikrodalga Fırın Siyah

Satıcı: MEDIAMARKT

6.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

9 6000.00
Grundig Drmz En Güçlü Gmf 2211 Alb 20L Mikrodalga Fırın,20 Litre,Grilling Power+Hot Air Power 1000W

Satıcı: MATT ELEKTRONİK

14.291,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 14291.20

Grundig GMF 2211 ALB Mikrodalga Fırın Fiyat Geçmişi

Grundig GMF 2211 ALB Mikrodalga Fırın Temel Özellikleri

800 watt
5
1000 watt
Var
440 mm

Grundig GMF 2211 ALB Mikrodalga Fırın Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Solo
• Hacim 20 lt
• Mikrodalga Güç 800 watt
• Izgara Güç 1000 watt
• Güç Kademesi 5
• Izgara Var
• Zamanlayıcı Var
• Diğer Özellikler Buz Çözme Fonksiyonu Hızlı Pişirme

TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah
• Yükseklik 258 mm
• Genişlik 440 mm
• Derinlik 356 mm
• Ağırlık 11.6 kg

Grundig GMF 2211 ALB Mikrodalga Fırın Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.