Ürün Tipi:
Hacim:
Mikrodalga Güç:
800 watt
Güç Kademesi:
5
Genişlik:
440 mm
İç Aydınlatma:
Var

Siemens FF020LMB2 Mikrodalga Fırın Fiyatları

Siemens Ff020lmb2 Mikrodalga Fırın 20 Lt Siyah

Satıcı: İzmir Dayanıklı DTM

6.540,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 6540.80
Siemens FF020LMB2 20 LT Mikrodalga Fırın

Satıcı: tecnoland

6.755,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

2 6755.10
Siemens Ff020lmb2 Mikrodalga Fırın 20 Lt Siyah

Satıcı: BABAOĞLU

7.097,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 7097.70
Siemens FF020LMB2 20 LT Mikrodalga Fırın

Satıcı: cfcon-line

7.120,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

4 7120.00
Siemens FF020LMB2 20 LT Mikrodalga Fırın - Siyah

Satıcı: TUFEKCİ HOME | 17 yorum

7.796,19 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

5 7796.19
Siemens FF020LMB2 20 lt Solo Mikrodalga Fırın

Satıcı: Babaoglu Siemens

7.920,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 7920.00
Siemens FF020LMB2 20 LT Mikrodalga Fırın - Siyah

Satıcı: DMS1 | 17 yorum

7.950,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

7 7950.00
Siemens Solo FF020LMB2 1000 W ve Altı Siyah 3 Yıl Resmi Distribütör Garantili 20 L ve altı Modern Mekanik

Satıcı: Siemens Babaoğlu DTM

8.524,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 8524.55
Siemens FF020LMB2 20 LT Mikrodalga Fırın

Satıcı: BABAOĞLU DTM

8.544,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

9 8544.00
Siemens FF020LMB2 20 lt Solo Mikrodalga Fırın

Satıcı: ALC DTM

8.549,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 8549.05
Siemens FF020LMB2 Mikrodalga Fırın 20 lt Siyah

Satıcı: kapidakifirsat

10.258,23 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

11 10258.23

Siemens FF020LMB2 Mikrodalga Fırın Fiyat Geçmişi

Siemens FF020LMB2 Mikrodalga Fırın Temel Özellikleri

800 watt
5
440 mm
Var

Siemens FF020LMB2 Mikrodalga Fırın Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Solo
• Hacim 20 lt
• Mikrodalga Güç 800 watt
• Güç Kademesi 5
• Kontrol Mekanik
• İç Aydınlatma Var

TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah
• Yükseklik 260 mm
• Genişlik 440 mm
• Ağırlık 12.4 kg

Siemens FF020LMB2 Mikrodalga Fırın Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.